سرباز می میرد در غیر رزمی حادثه در کوزوو استقرار

خصوصی کلاس اول در اورگان گارد ملی درگذشت جولای 4 به عنوان نتیجه غیر رزمی حادثه در هنگام اعزام به کوزوو مقامات روز دوشنبه اعلام کرد شب.

Pfc. الکساندر بلیک Klass, 20, از Willamina اورگان مستقر شد به اردوگاه Novo Selo و حمایت از عملیات مشترک نگهبان ارتش ایالات متحده را در حال انجام میرسد ماموریت در کوزوو است.

جزئیات بعدی: دریایی واحد غیر فعال در تهاجمی برنامه ریزی برای تغییر شکل سپاه

او اختصاص داده بود به 2 گردان 162nd پیاده نظام هنگ 41 پیاده نظام تیپ رزمی تیم از اسپرینگفیلد, اورگان. یک اورگان سخنگوی گارد ، استفان Bomar گفت: Military.com که Klass شد یک سرباز.

او وارد ارتش Jan. 17, 2019 و بسیج به کوزوو در ماه ژانویه است. او مجموعه ای به بازگشت در ماه نوامبر Bomar گفت.

“این یک وضعیت غم انگیز و تمرکز اولیه ما این است که حمایت از خانواده در طول این زمان دشوار” Brig. ژنرال William J. Prendergast IV, زمین جزء دستور فرمانده اورگان ارتش گارد ملی در بیانیه ای گفت:.

جزئیات بیشتر شد و بلافاصله در دسترس در مورد این حادثه که منجر به مرگ او شد. مقامات در حال تحقیق با توجه به انتشار.

مشروط 600-700 نیروهای ایالات متحده مستقر است به کوزوو در هر زمان داده شده. ارتش آمریکا برای اولین بار وارد کوزوو در سال 1999 میان جنگ کوزوو. نیروهای ایالات متحده در حال حاضر حمایت از رهبری ناتو در کوزوو نیروی, که طراحی شده است برای خدمت به یک ماموریت صلح بانی تا کوزوو را امنیت خود نیروی پشتیبانی می کند خود را.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck

مرتبط با:ارتش متخصص در افغانستان کشته رول اور خودرو تصادف

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>