رسانه های اجتماعی قهرمانان: افغانستان, نوجوان, برادر او جنگیدند طالبان

افغانستان — افغان نوجوان و او برادر کوچکتر هستند که مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان در رسانه های اجتماعی پس از گزارش مبارزه با طالبان که منجر به کشته شدن پدر و مادر خود را در یک درگیری هفته گذشته در مرکز افغانستان است.

پس از حمله و اجتماعی توجه رسانه ها این حادثه باعث شد بچه ها آورده بودن به پایتخت کابل برای دیدار با رئیس جمهور اشرف غنی احتمالا بعد از آن در روز چهارشنبه.

آسوشیتد پرس نمی تواند تایید گزارش و فرزندان و مقامات همراه آنها را در سفر به کابل نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

عارف Aber سخنگوی والی غور که در آن حادثه صورت گرفت گفت: 16 ساله قمر گل و برادر کوچکتر از 12 سال-قدیمی حبیب الله هستند مدرن روز قهرمانان در مبارزه با طالبان.

بر اساس گزارش ده ها تن از جنگجویان طالبان با هجوم به روستای Geriveh در Taywara منطقه که در آن گل و برادرش زندگی می کردند با پدر و مادر خود را. آن روشن نیست چه دلیلی برای حمله شد; برخی از گزارش ها گفت که طالبان در آمد برای گرفتن “مالیات” از روستاییان.

در این حمله سه تن از شورشیان پشت سر هم به خانه و خانواده خود را برداشت و کشیده گل والدین خارج است.

طالبان “در زمان هر دو پدر و مادر خارج و آنها را در مقابل چشمان من” گل به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه در دفتر فرماندار در فیروز کوه مرکز استان.

نوجوان بازگو چگونه او و برادرش بود که در خواب وقتی حمله شروع هر برداشت یک تفنگ پدر خود را نگه داشته بود در خانه و شروع به تیراندازی.

“من تا به حال هیچ چاره ای اما به پدر من تفنگ و آتش در آنها” او گفت:. “دو کشته شدند و یکی دیگر از آنها زخمی شد.”

او گفت که او تیراندازی نگه داشته تا دیگر روستاییان آمد که در آن نقطه طالبان فرار کرد.

چرا گل را به پدر و مادر هدفمند هنوز مشخص نیست گفت: Aber که توصیف پدر بچه به عنوان یک دولت حامی بود که در گذشته ایستاده بود تا طالبان جمع آوری مالیات که غارت روستاها.

Zabihullah مجاهد یک سخنگوی طالبان را تکذیب کرد به گزارش. او گفت که طالبان هفته گذشته با حمله به یک ایست بازرسی متعلق به دولت طرفدار شبه نظامیان در Taywara. دو نفر از مبارزان خود را نیز در ترور شد با نیروهای محلی است. هیچ کس کشته شد.

Taywara است که تحت کنترل دولت است اما نه شده است سیستم ایمنی بدن به طالبان تهاجم در گذشته Aber گفت. ترس یک حمله دیگر که پس از فرزندان مقامات آنها را نقل مکان کرد به فیروز کوه.

در ضمن یک عکس از گل برگزاری یک AK-47 — احتمالا پدرش — رفته ویروسی باعث سراسیمگی از ستایش و تحسین برای نوجوان است. “کلاه ها را به شجاعت او گفت:” یکی از پست.

طالبان بر شدت حملات در سراسر افغانستان با وجود امضای قرارداد صلح با ایالات متحده در ماه فوریه است. که توافق در نظر گرفته شده بود برای هموار کردن راه برای مذاکرات میان شورشیان و دولت در کابل که منجر به پایان دادن به دهه ها جنگ. این مذاکرات قرار بود به شروع این ماه اما این روند متوقف شده بیش از اجرای یک زندانی انتشار دقیق در ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است.

مذاکرات صلح به نام برای دولت افغانستان به رایگان از 5000 طالبان زندانیان در ازای طالبان آزاد از 1000 اسیر پرسنل دولتی. تا کنون دولت آزاد است بیش از 4200 و طالبان را آزاد حدود 800.

در سه شنبه شب طالبان اختطاف افغانستان نیروهای نظامی در جنوب ولایت هلمند را Gareshk منطقه, کشته شدن دو سرباز و زخمی شدن شش وزارت دفاع گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رحیم FAIEZ از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de