بنابراین آنچه که دقیقا یک اتاق آفتاب / پاسیو?

چیست, اتاق آفتاب / پاسیو? خانه علاوه بر توضیح داده شده | باب ویلا

پیدا کردن که چرا اتاق سولاریوم درخواست تجدید نظر به بسیاری از مالکان و اینکه آیا یکی برای خانه شما مناسب است.

So, What Exactly is a Sunroom?

عکس: istockphoto.com

نور طبیعی است و آرزو در داخل خانه به خصوص آن را به عنوان فیلتر از طریق ویندوز در یک سرد زمستان و یا پاییز بعد و هوا گرم خانه خود را. با دیوار به دیوار پنجره اتاق سولاریوم حداکثر رساندن امکان نور طبیعی است. این خانه ها تقلید احساس بودن در خارج از منزل بزرگ—اما بدون پشه معلق در هوا در اطراف و بدون بادهای قوی وزش باد از روزنامه خود را از دست شما. حتی در یک روز زمستانی آفتابی, یک, اتاق آفتاب / پاسیو می تواند گرم و دعوت نقطه که در آن شما می توانید لذت بردن از تماشای کاردینالها در خود فیدر پرنده در برابر برفی پس زمینه. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن که چرا این شیشه ها بسیار محبوب هستند و جنبه های منفی قابل توجه قبل از اینکه شما مجموعه خود را نصب کنید.

مرتبط با: 14 فضاهای که محو خط بین داخل و خارج

این همه در مورد فصل است.

همه اتاق سولاریوم منافع همان. بسیاری از آنها در نظر گرفته شده برای فقط سه ماه از سال—بهار و تابستان و پاییز و در حالی که دیگران طراحی شده برای استفاده در طول سال. سه فصل sunrooms نگاه بسیاری مانند چهار فصل sunrooms اما با برخی از تفاوت قابل توجه.

What Exactly is a Sunroom: Different Types

عکس: istockphoto.com

 • این سه فصل, اتاق آفتاب / پاسیو طراحی شده است به عنوان یک اتاق مجزا از بقیه از خانه از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده توسط کشویی درب پاسیو و یا درب های فرانسوی است. آنها از ویژگی های کف به سقف پنجره ها در دو یا سه طرف علاوه بر این پس مالکان می توانید لذت بردن از به عنوان مقدار نور طبیعی که ممکن است. بزرگترین تشخیص عامل است که سه فصل sunrooms نیست کنترل آب و هوا. بدون گرمایش یا تهویه مطبوع و تجهیزات آنها نسبتا مقرون به صرفه برای ساخت به طور متوسط $15,000 به 50000 دلار بسته به اندازه و کیفیت و رفتن نرخ ساخت و ساز در یک منطقه داده می شود. این نوع از اتاق آفتاب / پاسیو ممکن است یا ممکن است یک بنیاد بتن (برخی از آنها ساخته شده بیش از یک موجود ایوان و یا عرشه) و که بیش از حد تحت تاثیر قرار خواهد هزینه. سه فصل sunrooms ممکن است ساخته شده بر روی سایت اما آنها اغلب خریداری شده به عنوان کیت و نصب شده توسط پیمانکار.
 • چهار فصل sunrooms گرم و سرد می شود به طوری که آنها می تواند استفاده شود در هر روز از سال را به طوری که آنها طراحی شده به عنوان یک فرمت از خانه و فضای زندگی آنها از هم جدا نیست با درب. ویندوز معمولا اجرای تمام راه را به طبقه پس از سیم کشی و تهویه مطبوع کانالهای اغلب نصب شده در زانو دیوار که شبیه wainscoting زیر پنجره. چهار فصل sunrooms ساخته شده مطابق با کدهای ساختمان محلی و مواد مورد استفاده در ساخت و ساز اغلب از کیفیت بالاتر نسبت به کسانی که مورد استفاده در سه فصل sunrooms. برای مثال ویندوز در چهار فصل, اتاق آفتاب / پاسیو طراحی شده است ممکن است به کاهش انتقال حرارت (به طوری که اتاق را دریافت نمی کند بیش از حد داغ) و ممکن است ویژگی های متعدد شیشه با گاز آرگون پر شده. انتظار می رود به پرداخت $35,000 دلار 100,00 یا بیشتر به صورت چهار فصل, اتاق آفتاب / پاسیو, بسته به اندازه و محلی هزینه های ساخت و ساز.
What Exactly is a Sunroom: Benefits and Challenges

عکس: istockphoto.com

اتاق سولاریوم در حال حاضر هر دو مزایا و چالش ها.

اضافه کردن یک اتاق آفتاب / پاسیو خود را تغییر دهید اموال توضیحات و همچنین ارزش خانه خود را پس از آن ایده خوبی است برای در نظر گرفتن مزایا و اشکالاتی بالقوه قبل از ساخت یک.

مزایا:

 • فضای زندگی بیشتر.
 • افزایش ارزش خانه. در سال 2013 بازسازی, مجله مشخص شد که یک اتاق آفتاب / پاسیو, علاوه بر این هزینه $73,000 خواهد ارائه اضافی $34,000 به ارزش خانه است.
 • تطبیق پذیری است. اتاق سولاریوم می تواند برای طیف گسترده ای از اهداف مانند یک خانواده اتاق یک خانه یک اتاق ناهار خوری یک خانه یا حتی یک گیاه مهد کودک. هیچ قانون سخت و سریع وجود دارد وقتی که می آید به فضای اضافی استفاده می شود.

منفی:

 • افزایش مالیات بر املاک. همراه با افزایش ارزش خانه اغلب همراه با افزایش در مالیات بر املاک. شما می توانید در هر نقطه از پرداخت چند صد تا چند هزار دلار بیشتر در مالیات بر املاک سالانه با توجه به نرخ مالیات در جامعه خود را.
 • بالاتر قبوض آب و برق. صاحبخانه که ساخت چهار فصل, اتاق آفتاب / پاسیو باید انتظار برای دیدن یک افزایش در صورتحساب ابزار خود را برای گرمایش و سرمایش اضافی زندگی در فضا است.
 • نگرانی های حریم خصوصی. مگر اینکه شما نصب سایه یا پرده رهگذران قادر خواهد بود برای دیدن داخل اتاق آفتاب / پاسیو, به ویژه هنگامی که آن را تاریک خارج است.
 • ناراحتی بالقوه در طول تابستان است. سه فصل sunrooms می توانید خیلی برشته در طول تابستان گرم. کیفیت پنکه سقفی و جابجایی پانل های شیشه ای می تواند کمک به گردش هوا.
What Exactly is a Sunroom: Decorating Tips

عکس: istockphoto.com

اتاق سولاریوم در حال حاضر منحصر به فرد تزئین چالش است.

دیوار-به-دیوار ویندوز نیست و ترک مقدار زیادی از اتاق را برای چسبیدن به آثار هنری و یا حتی ترتیب مبلمان به عنوان شما را در یک استاندارد, اتاق خانواده. اما اجازه ندهید که شما را متوقف از اضافه کردن تماس های شخصی خود را! به دنبال این راهنمایی برای تزئین یک اتاق آفتاب / پاسیو.

 • اضافه کردن پرده یا سایه. نه تنها آنها جلوگیری نور مستقیم خورشید در روزهای گرم تابستان پرده ها و سایه ارائه اندکی از حریم خصوصی. اتاق سولاریوم به معنای روشن و با روح, پس از انتخاب به محض پارچه و مواد طبیعی در هنگام انتخاب سایه یا پرده. سبک و نور-پرده رنگی پانل را می توان نصب بر روی میله های بالا پنجره و عقب در طول روز. پرده بامبو یکی دیگر از گزینه های خوب برای نصب بیش از پنجره های فردی و می توان آنها را مطرح و در طول روز و کاهش در شب.
 • نرم کردن بتن کف با فرش و overstuffed مبلمان. طبقه در سه فصل ساخته شده, اتاق آفتاب / پاسیو بیش از یک پاسیو بتن می تواند احساس سخت و سرد است. اضافه کردن نرمی با یک یا بیشتر از یک قالیچه و یک اسباب بازی مخمل خواب دار صندلی یا مبل های جنسی. در حالی که لخت ترکه یا چوب کوتاه مبلمان ممکن است به یک جزء اصلی در رواقها آن را نمی خواهد انجام این کار بسیار برای نرم شدن یک طبقه بتن و آن را می توانید اتاق آفتاب / پاسیو نگاه منسوخ شده است.
 • نگه داشتن آن نور—مبلمان است. تیره تر و تمیز و یا مبلمان رنگ کاستن از آفتابی در نگاه و احساس از یک اتاق آفتاب / پاسیو, در حالی که سفید پوستان beiges و پاستل بازی خواهد کرد و به آن شادی. نترس برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ در اینجا و یا وجود دارد در قالب, لوازم, مانند, مبلمان, بالش یا گلدان.
 • ترکیب یک شومینه. سه فصل sunrooms و شومینه دست به دست به عنوان این منبع گرما می افزاید: محیط و آسایش در روز سردتر و شب.
 • کم نیست در شاخ و برگ. گلدان های سرسبز, سبز, شاخ و برگ و گل های گیاهان را در, اتاق آفتاب / پاسیو آبگرم-مانند احساس. گل گیاهان که تاک مانند bougainvillea یا mandevilla می توان به صعود سرپوشیده داربست اضافه کردن گرمسیری احساس به اتاق خود را با شکوفه های درخشان.

قرار دادن یک اتاق آفتاب / پاسیو, جایی که آن را متناسب با شیوه زندگی خود را.

یک اتاق آفتاب / پاسیو, که واقع در سمت شرق از خانه خواهد شد اجازه می دهد تا صاحب خانه به بهره برداری کامل که قادر به خوردن صبحانه در حالی که تماشای طلوع آفتاب در حالی که یک اتاق آفتاب / پاسیو در سمت شمال خانه را فراهم فیلتر نور در طول روز خواهد شد اما فرار از این مشکل از سخت نور مستقیم خورشید. در حالی که معمولی, اتاق آفتاب / پاسیو واقع شده است در دو طرف و یا پشت خانه آن را بی سابقه برای اضافه کردن یک اتاق آفتاب / پاسیو به جلوی خانه. اگر محل گسترش در مقابل خانه صاحب خانه ممکن است با وجدان تر از طراحی برای مطابقت با سبک خانه به منظور افزایش (و نه کاستن از) اموال را مهار درخواست تجدید نظر.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de