سکوت و مجازی بزرگداشت علامت سالگرد 75 از آلمان در جنگ جهانی دوم تسلیم

در 8 مه 1945 رابرت وارن ولف یک GI با 187th مهندس گردان تا به حال یک روز از mop-از شکسته نازی ها در جنگ ماشین.

او نوشت: از آلمان به خود مردمی در لیما اوهایو به اجازه دهید آنها را می دانم که این خبر بزرگ در مورد آنها بود در حال حاضر شنیده می شود: “امروز است که احتمالا یکی از بزرگترین روز در تاریخ-VE روز. همه ما به جلو نگاه به این روز.”

سالگرد 75 از آن افسانه ای روز بیشتر مشخص شده توسط سکوت از هیاهو به رویدادهای برنامه ریزی شده لغو شد یا رفت و مجازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump رفت به جنگ جهانی دوم یادبود در بیشتر ترک ملی بازار. وزیر دفاع علامت Esper ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley و امور جانبازان وزیر رابرت Wilkie نیز وجود دارد.

رئیس جمهور و بانوی اول هر لمس یادبود تاج گل قبل از استخر در مرکز این بنا به افتخار کاهش یافته است.

مرتبط با: جنگ جهانی دوم سربازان برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در سومین روز مراسم

مغلوب ساختن پیشی جستن ادای احترام کردند و بانوی اول قرار داده و دست خود را بر قلب او به عنوان “شیپور خاموشی” پخش شد. رئیس جمهور همچنین متوقف به چت به طور خلاصه با چند جانبازان جنگ جهانی دوم که به این مراسم است.

در کاخ سفید در بیانیه ای به مناسبت سالگرد تهمت ادای احترام به کسانی که عینک یکنواخت در جنگ جهانی دوم و کسانی که در مقابل خانه: “بزرگترین نسل است.”

“بسیاری از این فداکارانه و قهرمانانه رزمندگان هرگز شناخته شده زندگی مرفه آمریکا,” او گفت:. “آنها در طول رکود بزرگ زمانی که آمریکا در اقتصادی, چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسید.

“در عین حال آنها جواب داد: کشور ما ندای وظیفه زیرا آنها معتقد به اصول است که دروغ در بنیاد ملت ما,’ مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “این آمریکایی قهرمانان خرد شدن در شریف تلاش تا زمانی که آنها تا به حال آزاد تمام اروپا از شنیع رژیم نازی.”

یک کودک از یک نیروی هوایی ایالات متحده airman نمایش روز پیروزی در اروپا آثار هنری در ویندوز خود را در آزادی ایجاد کرد در نیروی هوایی سلطنتی لکنهیته انگلستان, مه 6 سال 2020 است. رنگ آمیزی, پوستر, طرح برای چاپ و نمایش را می توان در سفارت ایالات متحده & کنسولگری بریتانیا در وب سایت به عنوان یک راه برای جشن سالگرد 75 بعد از اینکه با وجود زمان COVID-19 بیماری همه گیر. (Rhonda اسمیت/نیروی هوایی ایالات متحده)

در آلمان, آنگلا مرکل و رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر رعایت اجتماعی فاصله رفت و به برلین Neue Wache, یادبود برای قربانیان جنگ و دیکتاتوری.

اشتاین مایر با اشاره به تنهایی از این رویداد به دلیل بیماری همه گیر.

“شاید این تنهایی ما را به 8 مه 1945 چرا که در آن زمان آلمانی ها بودند در واقع به تنهایی — شکست نظامی و سیاسی و اقتصادی و اخلاقی در هم شکسته” او گفت: با توجه به دویچه وله پخش agency.. “ما تا به حال ساخته شده خودمان دشمن از تمام جهان است.”

8 مه 1945 او گفت: “پایان ناسیونال سوسیالیست استبداد پایان بمباران شب و پیاده روی های مرگ پایان بی سابقه آلمانی جنایات و هولوکاست را نقض كند.”

که او نیز روز که 19 سال دوم زیردست Elizabeth Windsor یک راننده و مکانیک با زنان کمکی ارضی خدمات جرأت را با خواهرش شاهزاده خانم مارگارت از کاخ باکینگهام به عضویت این جمعیت در لندن جشن پایان جنگ در اروپا است.

ملکه الیزابت دوم بعدها به یاد بیاورید به بی بی سی است که او در مدرسه بود و از او کشیده درپوش پایین تقریبا بیش از چشمان او برای جلوگیری از به رسمیت شناخته شده تنها به مواخذه توسط یک بمب افسر در خدمت به عنوان یک اسکورت.

او گفت که “حاضر دیده می شود در این شرکت از یک افسر دیگر” در تخلف از مقررات یکنواخت ملکه به یاد می آورد.

در یک آدرس به ملت بیش از سی پنج شنبه, ملکه الیزابت صحبت کرد و از پشت میز. به سمت چپ, روی میز بود و قهوه ای خاکی کلاه او در طول جنگ.

او با اشاره به خیابان های خالی به دلیل همه گیر در مقایسه با جمعیت او را تجربه کرده بودند از 75 سال پیش.

“امروز آن ممکن است سخت به نظر می رسد که ما نمی توانیم این علامت ویژه سالگرد به عنوان ما می خواهید,” او گفت:.

“در عوض ما به یاد داشته باشید از خانه ما و از ما درب خانه” فداکاری ساخته شده در طول جنگ و کسانی که سقوط کرد به نفع صلح او اضافه شده است. “آنها در معرض خطر همه ما خانواده ها و محله ها می تواند امن است.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی استخدام Falconer برای خنثی کردن مرغ دریایی است که در حال متوحش کننده, استخدام در Boot Camp

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>