به شدت جانبازان به زودی خواهد شد واجد شرایط برای بزرگتر تطبیقی کمک هزینه مسکن

کنگره در روز دوشنبه تصویب قانون است که افزایش مقدار پول تعلق می گیرد به شدت مجروح جانبازان به خانه های خود را ناتوانی پسند و افزایش تعداد دفعاتی که آنها می توانند برای بهره مند شوند.

رایان Kules و پل Benne ویژه تطبیقی بهبود مسکن عمل خواهد کرد افزایش سقف کمک های مالی اعطا شده به برخی از جانبازان به خرید و یا انطباق خانه های خود و اجازه دهید آنها را برای درخواست کمک های مالی تا شش بار.

جزئیات بعدی: جدید DoD بخشنامه ممنوعیت نمایش از توپ های تیم ها, غرور, پرچم

این لایحه همچنین چهار برابر تعدادی از کمک های مالی در دسترس در هر سال از وزارت امور سربازان بازنشسته از 30 به 120 و می افزاید: از نظر قانونی نابینا جانبازان به لیست خدمات سابق اعضای واجد شرایط درخواست.

تحت قانون کل مبلغ یك جانباز می تواند دسترسی خواهد بود $98,492 افزایش نزدیک به $13,000 برای رفتن به خرید یک خانه با ویژگی های خاص است.

مقدار کمک برای سازگاری به جانبازان خوابگاه نیز افزایش یافته است از $12,756 به $19,733.

این لایحه است که انتظار می رود توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بازنشسته ارتش سروان. رایان Kules در حال حاضر مدیر مبارزه با استرس بازیابی در Wounded Warrior Project, و بازنشسته ارتش سرهنگ پل Benne.

Kules که از دست رفته خود را به دست راست و پای چپ را به یک بمب کنار جاده ای در تاجی عراق در سال 2005 لابی برای این قانون برای گسترش دسترسی به کمک های مالی برای حدود 2000 جانبازان و نه از جمله کسانی که نابینا هستند.

Benne که درگذشت Dec. 7 در سن 54 بود مجبور به بازنشستگی از ارتش پس از او تشخیص داده شد با نادر, بیماری دژنراتیو چند علائم آتروفی مخچه Type-C که در سمت چپ او قادر به راه رفتن است.

“این لایحه این است آنچه که ما مجموعه ای را به انجام و حتی بیشتر که قادر به اطمینان حاصل شود که کور جانبازان تمدید شد این فرصت را قادر به بهره مندی از برنامه” Kules گفت. “دانستن آن را نیز فراهم می کند مزایای سراسر نسل — این چیزی است که نمی توان گفت به اندازه کافی.”

VA را به خصوص اقتباس برنامه مسکن برای جانبازان که از دست داده اند حداقل دو اندام به قطع عضو برای کمک به پوشش هزینه های مسکن بازسازی.

پس از Kules پزشکی بازنشسته و از خدمت او و همسر خود را خریداری یک خانه با قصد ساخت آن را بر روی صندلی چرخدار دوستانه شامل گسترش راهرو تغییر دستگیره های درب و کانتر حمام و سرویس بهداشتی تغییر و نوسازی آشپزخانه.

بازسازی هزینه حدود $100,000 — $36,000 بیش از تحت پوشش VA SAH کمک های مالی در زمان.

Kules متوجه شدم که زندگی او را تغییر داد و با رشد خانواده و سپس در نهایت با سن او نیاز های مختلف زندگی و امکانات رفاهی است که ممکن است همه نیاز به تغییرات است.

رایان Kules عمل به جانبازان, انعطاف پذیری, او گفت:.

“این به من و خانواده صلح از ذهن دانستن است که آن را reinstates در 10 سال و ناتوانی تبدیل شده اند ممکن است بدتر یا من ممکن است بیشتر تحت تاثیر آنها است. آن را به صلح از ذهن دانستن ما می توانید هر گونه تغییر برای انطباق با خانه های اضافی نیاز دارد” Kules گفت.

همچنین او اضافه کرد: او فکر می کند بیشتر جانبازان را برای برنامه اعمال می شود که ممکن است قبلا در نظر گرفته است.

“جانبازان وجود دارد که نمی خواهد استفاده کرده اند بهره مند دانستن آن را یک بار و استفاده از در حال حاضر می توانید پیش بروید و انجام” Kules گفت. “آنها می توان به راه اندازی پایین جاده ها است.”

خانه لایحه حمایت شد توسط مظنونان حمله به دانشگاه گاس Bilirakis R-فلوریدا و مایک لوین D-کالیفرنیا. نسخه مجلس سنا معرفی شد توسط سنسور. جری موران R-کانزاس و Kyrsten Sinema, D-آریزونا.

“هنگامی که من شنیده ام از چالش های رایان مواجه زمانی که او می خواست به خرید یک خانه جدید به جای رو به رشد خود, خانواده, دلیل او نمی تواند با استفاده از SAH سود برای بار دوم با توجه به برنامه محدودیت, من می دانستم که چیزی نیاز به انجام” Bilirakis گفت: در یک نسخه.

“ما لایحه دو حزبی شکسته شدن موانع برای کمک به جانبازان دسترسی ویژه تطبیقی مسکن مزایای آنها به دست آورده ایم-و تصویب آن نشان می دهد آنچه که ما می توانید انجام زمانی که ما در کنار سیاست و تمرکز بر گرفتن نتایج جستجو برای امریکا جانبازان گفت:” Sinema یک عضو مجلس سنا Veterans’ Affairs Committee.

اطلاعات بیشتر در مورد VA را به خصوص اقتباس مسکن اعطای برنامه را می توان در بخش وب سایت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @patriciakime.com.

مرتبط با: VA مخالف تلاش ها برای بازگرداندن 48 ساعت بررسی روند ادعا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>