گروهبان یکم ارتش توضیح می دهد که چگونه یک جامعه فاصله ACFT کار خواهد کرد

ارتش ایالات متحده را بالا داوطلب خدمت سربازی سرباز اخیرا گفته است که رمان coronavirus همه گیر خواهد شد تنها به طور موقت مانع به خدمات انتقال به مبارزه با ارتش تست آمادگی جسمانی.

بسیار مسری ویروس مجبور به قرار دادن تمام جسمانی و تست در خود نگه دارد در ماه مارس است کار به تنظیم طرح خود را برای جایگزینی در حال حاضر سه رویداد ارتش تست آمادگی جسمانی با بیشتر به چالش کشیدن شش رویداد ACFT گروهبان عمده ای از ارتش مایکل Grinston گفت: در اخیر انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: روسیه جت های ما مسدود هواپیما در ناامن مانور بیش از مدیترانه نیروی دریایی می گوید:

Grinston گفت: ACFT حوادث — به عنوان به خوبی به عنوان APFT حوادث — انجام می شود و مدرج در حالی که COVID-19 پروتکل ها هنوز در اثر.

“در طول 2 مایل اجرا مثلا تعداد محدودی از خطوط موجود می توان ساخته شده برای دوندگان و صورت نیازی به انجام می شود در گروه های بزرگ” انتشار متحده است. “دست انتشار push-ups آزمون نیاز به فرد دیگری به درستی تعداد تکرار اما ردیابی فرد می تواند تعداد در 6 پا فاصله.”

سربازان نیز نیاز خواهد بود برای پاک کردن ورزش تجهیزات مورد نیاز برای ACFT با ضد عفونی کننده پس از هر رویداد Grinston گفت.

“اگر شما را لمس نوار خود را حداکثر deadlift شما پاک کردن نوار پایین و سپس شما را در حرکت به ایستگاه بعدی” او توضیح داد.

ارتش اعلام کرد طرح خود را به جای زمان APFT با بیشتر به چالش کشیدن ACFT در جولای 2018 و راه اندازی یک تلاش عظیم که شامل یک سال-long field test که شامل 60 گردان از سربازان و همچنین به عنوان قرارداد جوایز ویژه برای تناسب اندام به اداره ACFT.

تجهیزات تحویل در ابتدا با تاخیر در سال 2019 به دلیل یک قرارداد اعتراض اما فیلدینگ باقی مانده در برنامه با وجود همه گیر شرایط Grinston گفت.

او گفت که او مطمئن است که ارتش Materiel دستور مقامات را کامل تحویل تجهیزات به واحد در ماه ژوئن.

تست راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک خدمات گسترده ای نیاز Oct. 1. همانطور که در حال حاضر هر دو ACFT و APFT مورد نیاز به حالت تعلیق در انتظار راهنمایی بیشتر. سربازان می توانید با استفاده از آخرین APFT نمره باقی می ماند ارتقاء واجد شرایط و ارتش تمدید تاریخ انقضا قبلی APFT نمرات با توجه به انتشار.

“من فکر می کنم ما اعتماد به نفس زمانی که ما شروع ACFT که ما می توانید آن را با توجه به شرایط COVID-19 محیط زیست ؟ کاملا” Grinston گفت.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش تعلیق انتقال به جدید مبارزه با تناسب اندام آزمون میان سالن ورزش بسته شدن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر