سنا $740 میلیارد سیاست دفاعی لایحه با نیروهای نظامی پرداخت افزایش

نیروهای ایالات متحده هستند اما تضمین شده 3 درصد افزایش حقوق در سال آینده تحت قانونی که به تصویب مجلس سنا پنج شنبه.

سنا تصویب نسخه خود را از مالی 2021 دفاع ملی مجوز عمل پنج شنبه. این $740 میلیارد لایحه شامل متعدد پرسنل طرح ها از جمله متوالی دوم 3 درصد افزایش حقوق برای اعضای خدمات و خطرناک وظیفه پرداخت برای سربازان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: باور نکردنی یک سرباز چترباز:’ ارتش شناسه سرباز کشته شده در رول اور خودرو تصادف در سوریه

اگر امضا و به قانون, قانون نیز ایجاد تغییرات طراحی شده برای استاندارد کردن خدمات نظامی ” استثنایی از اعضای خانواده برنامه های بهبود مسکن برای خانواده های نظامی و توقف کاهش برنامه ریزی شده از معلمان در وزارت دفاع آموزش و پرورش فعالیت مدارس.

اندازه گیری نیز شامل پرداخت های تشویقی برای حفظ نظامی افسران بهداشت افزایش بودجه برای مراکز مراقبت از کودکان می افزاید: پول برای تحقیقات بر روی مواد شیمیایی صنعتی مورد استفاده در آتش نشانی فوم و بسته بندی و گسترش لیستی از بیماری های مرتبط با عامل نارنجی قرار گرفتن در معرض.

“این ☀ می دهد ما نظامی پرسنل و تجهیزات و آموزش و سازمان های مورد نیاز برای اجرای ملی, استراتژی دفاع و خنثی کردن هر گونه دشمن است که سعی کنید به انجام به ما آسیب برساند” گفت: سناتور. جیم Inhofe R-Oklahoma رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا.

سناتور. جک رید از رود آیلند, کمیته رتبه بندی دموکرات به نام این لایحه یک “گام مهم” در جهت سرمایه گذاری عاقلانه برای آینده است.

“آگاهی از خطرات جدید و همچنین آشکار و بی سابقه بیکاری و بودجه با چالش های کنگره باید عاقلانه سرمایه گذاری هر دفاع دلار در هزینه موثر و رو به جلو به دنبال شیوه,” او گفت:.

این لایحه ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه از بین بردن مؤتلفه نام از دفاع وزارت دارایی ظرف مدت سه سال — یک اندازه گیری که نیاز به مرتب کردن زمانی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا دیدار به توسعه نسخه نهایی این لایحه را که به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضا.

خانه لایحه نیروی نظامی به اقدام برای تغییر نام پایگاه و امکانات به نام بعد از Confederates در عرض یک سال است. نسخه مجلس سنا این لایحه شامل مقررات مشابه برای حذف مؤتلفه نام از پایگاه های بیش از سه سال است.

تهمت و تهدید به وتوی هر گونه اقدام به حذف نام رهبران مؤتلفه از ارتش تاسیسات. روز سه شنبه کاخ سفید با انتشار بیانیه ای فهرست اقلام تهمت می یابد قابل اعتراض در خانه لایحه گفت آن است که “بخشی از یک تلاش مداوم برای پاک کردن از تاریخ ملت کسانی که نمی دیدار با همیشه در حال تغییر استاندارد انجام شده است.”

موارد دیگر که مربوط به سیاست پرسنل در این لایحه عبارتند از:

  • الزامی است که DoD توسعه و میدان بدن زره پوش که به درستی متناسب با سربازان زن
  • ارائه راه های اضافی برای خدمات اعضا گزارش تجاوز جنسی
  • نیاز به DoD را بهتر پیگیری و پاسخگویی به حوادث از سوء استفاده از کودکان در تاسیسات نظامی.

رای 86-14. دو اتاق بعدی نام یک کمیته از اعضای به منظور توسعه یک لایحه مصالحه. خانه تایید آن نسخه مالی 2021 مجوز لایحه شنبه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: مجلس سنا تصویب جدید عامل نارنجی Presumptive بیماری كم تا برای خانه مرحله نهایی مسابقات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>