مجلس سنا خواستار جدید F-35 Hub در اقیانوس آرام, استقرار موشک کروز باتری

کمیته نیروهای مسلح سنا می خواهد به صرف نزدیک به 7 میلیارد دلار بیش از دو سال برای راه اندازی یک مهاجم جدید تلاش های نظامی با هدف جلوگیری از چین و جلوگيري از آمریکا دفاع در منطقه اقیانوس آرام. آن را نیز خواستار استراتژیک استقرار سلاح ها و سیستم عامل برای حفظ چین و تهدیدات دیگر از جمله روسیه در خلیج.

اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار تایید شده به عنوان بخشی از نسخه مجلس سنا از 2021 بودجه دفاعی و سیاست لایحه شامل $1.4 میلیارد دلار برای سال آینده و برنامه های 5.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2022 به تقویت دفاع موشکی صندوق تلاش های جدید در حمایت از متحدان منطقه ای آمریکا و جلو-استقرار نیروهای بیشتر در منطقه است.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی حامل فورد با تکنولوژی بالا EMALS منجنیق سیستم استراحت در دریا آزمایش

“بهترین راه برای محافظت از ایالات متحده, امنیت و رفاه در آسیا است که برای حفظ معتبر تعادل قدرت نظامی پس از سال ها از underfunding آمریکا توانایی انجام این کار در معرض خطر است” خلاصه ای از 2021 دفاع ملی مجوز, قانون منتشر شده توسط کمیته نیروهای مسلح سنا در زیر نشانه های خوانده شده.

سنا-مصوب ☀ “تشویق” نیروی هوایی برای ایجاد یک جدید F-35A Joint Strike Fighter عامل محل در هند و اقیانوس آرام “به سرعت به استقرار نیروهای آماده در اولویت ما آرنا” این لایحه خلاصه متحده است.

در مارس اقیانوس آرام نیروی هوایی در زمان تحویل آن دو F-35s مستقر در Eielson پایگاه نیروی هوایی آلاسکا است. پایه تنظیم شده است به 54 هواپیما در ماه دسامبر 2021. سنا نسخه ☀ شامل مجموع $9.1 میلیارد دلار برای خرید بیشتر از یواشکی نسل پنجم جنگندهها — 14 بیشتر از کاخ سفید خواست در آن درخواست بودجه.

عناصر اقیانوس آرام بازدارندگی طرح همچنین شامل بهبود فعال و غیر فعال موشکی-دفاعی, سیستم های پایگاه و عامل مکان در منطقه; ساختمان های نظامی را در سیستم prepositioned انبارها از جمله وسایل نقلیه و سلاح و سوخت و شروع به انتقال نظامی را عامل مدل در اقیانوس آرام از بزرگ و دشوار به دفاع از پایگاه به “پراکنده ارتجاعی و تطبیقی پایگاه.”

در مارس op-ed برای جنگ در, سنگ, رئیس کمیته بهداشت ، جیم Inhofe R-اوکلاهما و رتبه بندی عضو جک رید, D -, رود آیلند, استدلال کرد که ایجاد PDI خواهد re-orient پنتاگون رویکرد به برنامه ریزی استراتژیک و هزینه.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از F-35s نظامی اقدام به خرید اگر تعداد بسیار کمی هستند مستقر در منطقه اولیه خود را پایگاه های کمی و دفاع در برابر موشک های چینی آنها ندارد و ثانویه فرودگاه ها به کار گیرند و از آنها می تواند دسترسی به prepositioned سهام از سوخت و مهمات و یا آنها را نمی توان تعمیر در تئاتر و در مبارزه با آن را می شمارد:” آنها نوشت. “اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار را تشویق افزایش تمرکز در استقرار و تدارکات و کمک به اندازه گیری که آیا این شرایط در حال همسان با منابع است.”

این PDI را دنبال اروپایی بازدارندگی ابتکار راه اندازی شده در سال 2014 در واکنش به الحاق کریمه. EDI در ابتدا به عنوان شناخته شده اروپا اطمینان ابتکار اجازه آمریکا برای اعزام نیروهای بیشتر به اروپا برای تمرینات و حضور ماموریت برای اطمینان بخشیدن به متحدان.

سنا ☀ نیز نیاز به دبیر ارتش به پیش نویس و ارائه یک طرح به ایستگاه و یا استقرار آن دو باتری موقت کروز دفاع موشکی قابلیت عملیاتی به تئاتر. این اشاره به اسرائیل ساخته شده و گنبد آهنین سیستم سلاح های خریداری شده توسط ارتش در سال 2019 برای پر کردن فوری قابلیت شکاف. خدمات این مجموعه را تحویل برای اولین بار از دو گنبد آهنین باتری در ماه دسامبر.

علاوه بر آن نیاز به رئیس عملیات نیروی دریایی و سر از آمریکا و اروپا فرمان به همکاری در یک “برنامه ریزی دقیق” را به پایه دو اضافی هدایت موشکی ناوشکن در Rota, اسپانیا یک هاب استفاده شده است که به عنوان یک گفتوگو برای سریع-پاسخ نیروهای به آفریقا و منطقه اطراف آن. فرمانده EUCOM نیروی هوایی ژنرال Tod Wolters گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در ماه فوریه که او می خواست بیشتر از ناوشکن در روتا برای اجرای فرمان و کنترل در افزایش روسی زیراب فعالیت در منطقه است.

این لایحه در مجلس سنا که در مجموع $740.5 میلیارد و هنوز هم باید آشتی با خانه نسخه. کمیته نیروهای مسلح مجلس برنامه های خود نسخه ای از این لایحه در اواخر این ماه.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: نظامی و افزایش دستمزد برای سال 2021 حرکت رو به جلو در سنا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de