سناتور. وارن: لغو مدال افتخار اعطا شده به نیروهای خود در “Wounded Knee” قتل عام

اصلاح عظیم دفاع سیاست لایحه ارائه شده توسط برجسته دموکرات ماساچوست ایالت الیزابت وارن خواهد لغو مدال افتخار اعطا شده به نیروهای ایالات متحده و ارتش 7th سواره نظام در آنچه آمده است به عنوان شناخته شده “Wounded Knee”،”

سرنوشت اصلاح خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم گرفت در این هفته به عنوان حرکت مجلس سنا به تصویب مجوز دفاع ملی عمل قبل از ژوئیه 4 تعطیلات.

جزئیات بعدی: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در همه کشورها به جز فلوریدا و کالیفرنیا و میشیگان

اصلاح شبیه به “حذف لکه و عمل” معرفی شده در مجلس نمایندگان و سنا در ماه نوامبر گذشته. آن را لغو مدال افتخار اعطا شده به 20 سربازان در Dec. 29 سال 1890 اقدام سنا مشاور گفت در پس زمینه.

برخی برآوردها قرار داده و تعدادی از قبیله لاکوتا اعضای کشته و زخمی در زانو روی کاج رودخانه رزرو در چه بود و سپس دولت جدید از داکوتای جنوبی در 300 بسیاری از آنها زنان و کودکان است.

“هولناک و اعمال خشونت در برابر صدها نفر از لکتا مردان و زنان و کودکان در Wounded Knee باید محکوم شود نه جشن با مدال افتخار” وارن گفت: در بیانیه ای در ماه نوامبر.

این لایحه به حمایت های متعدد هند سازمان از جمله شایانی رودخانه سو قبیله Oglala سو قبیله تگزاس سو قبیله Shakopee Mdewakanton سو جامعه کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی و دیگران.

پیشنهاد قانون “یک گام مهم در آغاز برای اصلاح کشور ما گذشته نادرست و در نمودار یک مسیر جدید رو به جلو بر اساس درک متقابل و احترام” قبیله ای رئیس Charles R. Vig از Shakopee Mdewakanton سو جامعه نوشت: در حمایت از این لایحه.

“این شرم آور به افتخار سربازان بی دفاع قتل عام مردان و زنان و کودکان” Vig گفت.

بومی آمریکایی مسائل باید در زمان مورد بحث بوده است وارن که بارها و بارها تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “Pochahontas” برای این ادعا میراث بومیان آمریکا در گذشته است.

در ماه اکتبر سال گذشته وارن منتشر شد نتایج یک آزمایش DNA نشان داد که او گفت: او تا به حال حداقل یک بومی آمریکایی جد اما بعدا عذرخواهی کرد برای گرفتن آزمون.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: سناتور عقب لغو Wounded Knee مدال برای ما سربازان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>