Semper Supra: فضای نیروی پرده مدتها در انتظار رسمی آرم

فضا نیروی عرضه رسمی آن آرم که reprises استفاده از دلتا نماد از خدمات را مهر و موم و پرچم.

خدمات معرفی, لوگو, یکشنبه همراه با رسمی آن شعار “Semper مافوق” است که ترجمه از لاتین به عنوان “همیشه در بالا” با توجه به اعلام در توییتر.

بعدی به عنوان خوانده شده: “من هرگز به عقب نگاه کرد’: Goldfein می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد مشترک رئیس انتخاب نبود شخصی

شعار “نشان دهنده نقش ما در ایجاد حفظ و حفظ متحده آزادی از عملیات در فضا, دامنه” فضای زور گفت.

آرم خود را یک دلتا, نماد, که همچنین به نظر می رسد در فضای نیروی مهر و پرچم.

با هر کشف حجاب کاربران توییتر شده اند سریع به اشاره است که این نشان است که به شدت یادآور “پیشتازان فضا” Starfleet فرمان لوگو; اما ارتش می گوید نماد بخشی از تاریخ آن بیش از حد.

“دلتا, نماد, مرکزی, طراحی, عنصر, در مهر و موم شد و در اوایل سال 1942 توسط ارتش ایالات متحده نیروهای هوایی; مورد استفاده قرار گرفت و در اوایل نیروی هوایی فضایی سازمان نمادهای قدمت آن به سال 1961” یک مقام رسمی که قبلا گفته Military.com. “پس از دلتا نماد شده است یکی از ویژگی های برجسته در فضای نظامی جامعه نشانها.”

ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی خود را منتشر آرم و شعار Semper Supra (همیشه بالا) در روز 22 ژوئیه سال 2020 در پنتاگون سی آرم و شعار افتخار میراث و تاریخ ایالات متحده در فضا نیروی. (فضایی آمریکا نیروی)

این لوگو دارای چهار تلفظ میله داخل دلتا به نمایندگی از چهار شاخه نظامی — ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی و دریایی سپاه-که حمایت از فضای نیرو با توجه به توضیحی منتشر شده با تصویر.

فضا نیروی مهر رونمایی شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در ماه ژانویه ، در ماه مه رئیس جمهور به میزبانی نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت رئیس عملیات فضایی ژنرال جان “جی” ریموند و رئیس استاد Sgt. راجر Towberman ارشد داوطلب خدمت سربازی مشاور فضای نیروی مراسم به ارائه پرچم در کاخ سفید است.

هر تصویر نیز ستاره قطبی یا ستاره شمالی که مقامات گفته اند که نشانگر فضای نیروی “ارزش اصلی ما نور هدایت.”

دلتا نیز یک محل در داخل سازمان و ساختار است.

ماه گذشته ششم شاخه نظامی گفت: از آن خواهد شد که تنها سه رده های فرماندهی: زمینه دستورات دلتا و اسکادران. مقایسه در نیروی هوایی, خدمات ستاد تابع اصلی دستورات که تشکیل شده در نزولی از یک شماره نیروی هوایی, بال, گروهی, اسکادران و پرواز است.

انتظار فضایی نیروی تصمیم گیری شامل یکنواخت به روز رسانی نشان و رتبه ساختار. مقامات همچنین تصمیم گیری برای تماس با اعضای آن است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: فضای دریاسالار ؟ خانه قانونگذاران می خواهند صفوف نیروی دریایی برای نیروی فضا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>