واتساپ در آخرین ضد اطلاعات غلط گیری به نظر می رسد داشتن یک اثر. همانطور که در آوریل 7, کاربران تنها قادر به جلو “اغلب پیام های فرستاده شده” به یک مکالمه در یک زمان.

امروز واتساپ اعلام کرده است که پس از ثبت 70 درصد کاهش در تعداد “بسیار فرستاده” پیام های ارسال شده در WhatsApp در سراسر جهان است.

“WhatsApp متعهد به انجام بخشی از ما را برای مقابله با ویروسی پیام” سخنگوی WhatsApp گفت: بررسی مورد اعتماد.

“ما به تازگی معرفی شده محدود به های ‘بسیار پیام های فرستاده شده به فقط یکی از چت. پس از قرار دادن به جای این حد در سطح جهان شده است وجود دارد 70 درصد کاهش در تعداد بسیار ارسال پیام در WhatsApp. این تغییر کمک به نگه داشتن WhatsApp یک محل به صورت شخصی و مکالمات خصوصی.”

وجود دارد یک راه آسان برای گفتن به طور منظم ارسال پیام از اغلب ارسال پیام.

اغلب پیام های فرستاده شده بوده که فرستاده از یک کاربر واتساپ به یکی دیگر از حداقل پنج بار مشخص هستند توسط یک پیکان دو سر. پیام هایی که فرستاده شده است کمتر از پنج بار در ضمن دارای برچسب هستند تنها با یک کلید.

واتساپ تصمیم به معرفی این حد پس از متعدد coronavirus – و 5G مربوط مضر شروع به گسترش مانند آتش سوزی بر روی پلت فرم.

برخی از این دروغ بودند قانع کننده تر از دیگران و از ویژگی های مشترک یک مقدمه در امتداد خطوط از “این است که از یک بیمه خدمات درمانی کارگر…” و یا “یک دوست که با این نسخهها کار در مجلس فقط به من گفت…”

مرتبط با: 5G پردازان توطئه آسیب دیده اند بیش از 50 تلفن دکل − از جمله آنهایی که خدمات اورژانس تکیه بر

“همه حمل و نقل بد ؟ قطعا نه. ما می دانیم که بسیاری از کاربران رو به جلو اطلاعات مفید و همچنین به عنوان فیلم خنده دار مم و بازتاب یا نماز آنها برای پیدا کردن معنی دار” واتساپ نوشت: در یک پست وبلاگ در اوایل این ماه.

“در هفته های اخیر مردم را نیز با استفاده از WhatsApp برای سازماندهی عمومی لحظات پشتیبانی از خط مقدم سلامت کارگران است.

“با این حال ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در میزان حمل و نقل است که کاربران به ما گفته اند می تواند طاقت فرسا و می تواند کمک به گسترش اطلاعات غلط. ما معتقدیم این مهم به سرعت گسترش این پیام را به پایین نگه داشتن واتساپ مکانی برای گفتگو های شخصی.”

مرتبط: چگونه تماس تصویری در واتساپ

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im