نیروهای امنیتی و نیروی هوایی به زودی باید بهتر ضد هواپیماهای بدون سرنشین و سلاح های عمومی می گوید

به عنوان پنتاگون به نظر می رسد راه هایی برای جلوگیری از هواپیماهای بدون سرنشین کوچک از هدف قرار دادن آمریکا پ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

به عنوان پنتاگون به نظر می رسد راه هایی برای جلوگیری از هواپیماهای بدون سرنشین کوچک از هدف قرار دادن آمریکا پایگاه های نیروی هوایی ایالات متحده نیروهای امنیتی خواهد شد نیاز به ابزار بهتر برای جلوگیری از بدون سرنشین سیستم که با هدف مختل پایگاه عملیات و یا جاسوسی در هواپیما اوکراین به طور کلی.

"ما در حال رفتن به نیاز به عامل ما به عنوان نگاه به آینده [راه] شمارنده کوچک UAS" و یا سیستم های هوایی بدون سرنشین بخشند. ژنرال. وارن بری, معاون رئیس ستاد برای تدارکات و مهندسی و نیروی حفاظت. بری صحبت کرد در طول یک Mitchell موسسه هوافضا ملت رویداد پنج شنبه.

جزئیات بعدی: سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

"این رفتن به یک تقاضا سیگنال در این دوره در حال حرکت رو به جلو است که ما در حال رفتن به به واقعا فکر می کنم از طریق" او گفت:, و اضافه کرد که نیروی هوایی است که نمودار راه حل برای "مطمئن شوید که ما [سربازان] منابع مناسب برای اجرای آن بخش از هوایی دفاع هوایی ماموریت به عنوان به خوبی."

خدمات هماهنگی با ارتش به رهبری مشترک ضد کوچک هواپیماهای بدون سرنشین سیستم منشی, او گفت:. دفتر به تازگی مجاز هفت از 40 پیشنهادی دفاعی اقدامات متقابل است که خواهد شد مورد استفاده برای شناسایی و نابود کردن هواپیماهای بدون سرنشین دشمن.

صحبت از ضد هواپیماهای بدون سرنشین تیم بری گفت: مدافع زور "مبارک با جایی که از آن می گذرد و ما همچنان به ماندن مشغول اند" اما مشخص نکرد که چه نوع از بهبود تکنولوژی نیروی هوایی مدافعان ممکن است حمل در آینده نزدیک.

دفاع در برابر هواپیماهای بدون سرنشین کوچک تبدیل شده است یک افزایش اولویت برای پنتاگون در سال های اخیر به خصوص که این سیستم به راحتی می تواند به دست آمده.

برخی از پایگاه های در حال حاضر دفاع در برابر کوچک بدون سرنشین هواپیما; برای مثال ایالات متحده استراتژیک فرماندهی که نظارت بر زرادخانه هسته ای و نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرماندهی در سال گذشته شروع به استفاده از "فرماندهی و کنترل قابلیت یکپارچه با برخی از تشخیص و برخی از متراکم" با توجه به استیو ورت های نیروی هوایی دیجیتال برنامه اجرایی که توسط نیروی هوایی, مجله.

نیروی حفاظت از سرمایه گذاری در حال حاضر دیده می شود پیشرفتهای اخیر در دفاع از پایگاه.

بری گفت: این تیم فقط به پایان رسید تا "900 مورد عمل" به عنوان بخشی از رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein را بازسازی مدافع ابتکار یا RDI برای وصله پینه کردن نیروهای امنیتی در زمینه شغلی.

یکی از این تغییرات شامل فیلدینگ یک اسلحه کمری. ماه گذشته این سرویس اعلام کرد که به زودی شروع خواهد شد ارائه مدافعان با ارتش جدید مدولار Handgun سیستم به جای آن جنگ سرد دوران M9. نیروی هوایی قصد دارد برای تکمیل فیلدینگ از Sig Sauer-ساخته شده M18 9mm pistol در ماه اوت سال 2022 با توجه به آزادی. دلار 22.1 میلیون قرارداد شامل حدود 125,000 M18s برای این سرویس.

"اما این است که فراتر از فقط M9 [تغییر]," بری گفت. "فرهنگ یک قطعه بزرگ از این که تقویت کننده نخبگان مدافع فرهنگ در سراسر مدافعان از ذخیره نگهبان و وظیفه فعال است.

"سپس ما متوجه است که ما تا به حال برای بهبود کشندگی نیروی, پس از آن در مورد سلاح های, آن را در مورد چرخ دنده های شخصی, آن را در مورد ارتباطات آن را در مورد وسایل نقلیه استفاده می کنند," او گفت:.

خدمات اعطا قرارداد در ماه گذشته برای هزاران نفر از مجموعه ای از زره بدن به طور خاص طراحی شده به تناسب آن زن نیروهای امنیتی نیروی هوایی با هدف کوچک سازی زمینه دنده برای کسانی که امنیت پایگاه در سراسر جهان است.نیروی هوایی نیز دستیابی به M320 پرتاب نارنجک به جای آن M203 سری بری اضافه شده است.

ارتقاء دیگر شامل بازنشستگی و جایگزینی سرویس Humvees در حمایت از ارتش مشترک نور تاکتیکی خودرو برنامه شناخته شده به عنوان JLTV. نیروی هوایی اولین درخواست 140 وسایل نقلیه در آن مالی 2018 بودجه ارسال.

بری گفت: کسانی که JLTVs را اول به سربازان دفاع برای نظارت بر پایگاه های میزبانی زرادخانه هسته ای ایالات متحده.

مقامات همچنین نیاز به احیای آموزش به عنوان بخشی از خدمات آماده سازی برای یک پتانسیل مبارزه با روسیه و یا چین بری گفت.

"ما تغییر کل طرز فکر پشت آموزش به تمرکز کمتر در مقدماتی آموزش و مهارت است. ... گرفتن آنها راحت با دنده خود را و تجهیزات آنها راحت با سلاح های خود را به انجام بیشتر شلیک در شبیه سازی, آموزش خشک تر شلیک-چیزهایی که واقعا پس از تسلط بیشتر," او توضیح داد.

بری گفت: خدمات "راحت" با نیروی انسانی آن است برای دفاع از پایگاه. با این حال وجود دارد برخی از کمبود نیروهای امنیتی زمینه است.

بدون ارائه چگونه بسیاری از سربازان در این زمینه حرفه ای است کوتاه بری گفت: خدمات برآورده نمی "چه نیروی انسانی مدل به ما بگویید که ما باید داشته باشد."

"با نیروی انسانی بیشتر از همیشه بهتر است ، اما آنها به خوبی آموزش دیده و مجهز برای انجام این ماموریت است که ما بپرسید," او گفت:.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: آماده برای غیر منتظره: نیروی هوایی حفاری سربازان در بقا پاسخ مهارت های

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب