چارلستون W. Va. — یک زن که تحت پیگرد دولت فدرال بیش 2018 مرگ همسرش از یک غیر قانونی تزریق انسولین در غرب ویرجینیا جانبازان بیمارستان.

نورما شاو طرح دعوی در دادگاه است و دوم در برابر کهنه کار معین وزارت امور رابرت Wilkie در ماه گذشته شامل Louis A. Johnson VA Medical Center در کلارکسبرگ. هر دو مناسب محرمانه یک “گسترده سیستم از شکست” در بیمارستان.

شاو واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال دوشنبه در مرگ همسرش, جورج نلسون شاو Sr. یک 81 ساله بازنشسته و عضو نیروی هوایی.

دادستان فدرال گفته اند که آنها در حال کاوش مرگ تا 11 بیماران در بیمارستان است.

نورما شاو طرح دعوی در دادگاه گفته بود به بیمارستان در تاریخ 22 مارس سال 2018 برای اندام تحتانی تورم و خستگی و ضعف و تنگی نفس. او در آوریل 10, 2018. یک پزشک تعیین علت مرگ بیماری قلبی و زوال عقل پیشرفته اما نمی توان اجباری ارجاع به یک دولت معاینات پزشکی برای کالبد شکافی.

نه ماه بعد بدن او disinterred. کالبد شکافی انجام شده در یک پایگاه هوایی در دوور دلاور چهار تزریق انسولین سایت ها در هر دو دست و یک پا. مرگ او حکم قتل این طرح دعوی در دادگاه گفت.

آن گفت: هیچ پزشک دستور صادر شد برای تزریق و این بیمارستان موفق به صورت امن ذخیره انسولین و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز توسط پرسنل. این ادعا یک کارمند که تجویز تزریق نشده بود واجد شرایط به عنوان یک دستیار پرستاری و کارکنان بیمارستان موفق به اقدام مناسب برای جلوگیری کارمند از دادن این عکس.

آن همچنین گفت شبیه مرگ ناگهانی رخ داده در حداقل هفت موارد دیگر از جولای 2017 تا ژوئن 2018.

کلارکسبرگ و بیمارستان سخنگوی Wesley دیوار کاهش یافته است اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه. دیوار گفت: بعد از بیمارستان کشف اتهامات آن را به حال “اخراج فرد در مرکز آنها.”

طرح دعوی در دادگاه نیز گفت: بیمارستان و امور جانبازان رهبری موفق به بررسی و سند عواملی که منجر به دیگر مرگ و میر و شکست خورده به اطلاع بیماران و خانواده ها درباره غیر قابل توضیح الگوی حوادث است که می تواند مانع آینده مرگ و میر از جمله شاو.

طرح دعوی در دادگاه برای اولین بار گزارش شده توسط چارلستون-Mail به دنبال نامشخص خسارت.

آن ثبت شده توسط چارلستون وکیل تونی اودل که او نیز در زمینه اطلاع از در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه در ماه اکتبر با وزارت امور جانبازان در سال 2018 مرگ جان ویلیام هالمن. اخطار گفت: 87-year-old Navy جانباز درگذشت در کلارکسبرگ بیمارستان در سال 2018 از انسولین شات او نیاز ندارد و ناشی از قند خون خود را به سنبله.

اولین پرونده مربوط به انسولین عکس های ثبت شده در ماه گذشته توسط ملانی ناظر در مرگ 82 ساله پدر سابق ارتش گروهبان. فلیکس کرک McDermott. که مرگ نیز شده است حکم قتل.

به گزارش ایسنا ، Joe Manchin از غرب ویرجینیا گفت: VA بازرس کل گفت: در دفتر خود در مورد باز کردن یک پزشکی و تحقیقات جنایی از بیمارستان در جولای 2018 پس از حداقل نه در بيماران مبتلا غیر قابل توضیح قند خون پایین.

VA دولت است دومین بخش مسئول 9 میلیون جانبازان نظامی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان بابا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: آیا کشتی های نیروی دریایی واقعا باز کردن آتش بر اذیت و آزار ایرانی Gunboats? این بستگی دارد به مقامات می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im