SecDef پیشنهاد خلاص شدن از شر نظامی, ارتقاء, عکس برای از بین بردن ناخودآگاه تعصب

وزیر دفاع علامت Esper روز پنجشنبه گفت که ارتش متعهد به ریشه کن کردن نژاد پرستی در صفوف و خدمت به عنوان مثال به ملت از یک موسسه است که ارزش تنوع و برابری.

“اغلب ما به رهبری در مورد این مسائل. اما ما نه ایمنی بدن به نیروهای تعصب و تعصب-آیا مرئی یا نامرئی آگاهانه یا ناخودآگاه” Esper گفت: در یک پیام ویدئویی به زور. “ما می دانیم که این تعصب بار بسیاری از خدمات ما اعضا و مستقیم و غیر مستقیم تاثیر بر تجارب ما اقلیت اعضای تنوع فرهنگی و قومی از زور و نمایندگی ما افسر صفوف.

جزئیات بعدی: برای 1 بار در دهه, یک سرباز را تکمیل کرده است SF آموزش

“این چیزها هیچ جایی در ارتش ما آنها هیچ جایی در کشور ما,” او گفت:.

به ارمغان می آورد در مورد تغییر Esper گفت او در دیدار با افسران ارشد و داوطلب خدمت سربازی رهبران در طول هفته گذشته در راه ترویج شمول و ایجاد برابری فرصت.

نظامی به رهبری این کشور در پایان دادن به تبعیض نژادی پس از جنگ جهانی دوم Esper اشاره کرد.

“همه ما توافق کردیم وقت آن است که به رهبری یک بار دیگر بار دیگر بر این موضوع که آمریکا معتبرترین نهاد و به عنوان یک رهبر شناخته شده در سطح جهان وقتی که می آید به ساختمان متنوع برنده شدن تیم ها و ایجاد فرصت برای همه است,” او گفت:.

به این منظور Esper گفت که او ایستاده بود تا در بخش جدید “دفاع مدیره در تنوع و شمول” خواهد شد که وظیفه به آمده تا با یک طرح در شش ماه آینده برای افزایش تنوع نژادی در صفوف.

علاوه بر این خواستار طرح به صورت جداگانه و مستقل از بدن خارج وزارت دفاع به نام “دفاع کمیته مشورتی در تنوع و شمول در نیروهای مسلح.”

که جدید کمیته مشورتی ارائه می کنند در دراز مدت راهنمایی در مسائل نژادی و خواهد بود مدل در “خوبی در نظر گرفته و دفاع موفق کمیته مشورتی زنان در خدمات” Esper گفت.

Esper گفت که او نیز تا به حال به کارگردانی پنتاگون نظامی و غیر نظامی رهبری به او در حال حاضر با ایده هایی برای ترویج تنوع است که می تواند بلافاصله در محل قرار داده.

او پیشنهاد کرد که یک راه برای از بین بردن نژاد به عنوان یک عامل ممکن است در تصمیم گیری در تبلیغات ممکن است توسط “حذف عکس از ارتقاء و فرماندهی انتخاب تخته — این چیزی است که من تحت فشار قرار دادند به عنوان وزیر از ارتش به عنوان ما کار می کرد برای تعمیرات اساسی ما پرسنل سیستم.”

در پیام خود به نیروی Esper توصیف خود را از ریشه به انتقال است که او درک درستی از مسائل.

“من خودم هستم کاملا آگاه چگونه تنوع ذاتی است و در مبانی این کشور گفت:” اگر چه مورخان همواره با اشاره به تفاوت های عمیق بین مهاجران به آمریکا و کسانی که در اینجا آورده و در زنجیر.

“من نسل دوم آمریکایی است که پدربزرگ و مادربزرگ پدری مهاجرت از لبنان در اطراف نوبه خود از قرن گذشته که اجداد ایرلندی از طرف مادر آمد به این کشور در دهه های قبل از آنها را,” او اضافه شده است. “هر را دیدم امریکا به عنوان یک سرزمین امید و فرصت های برابر.”

Esper صادر شنبه پیام در حال رشد در میان تنش بین وزارت دفاع و کاخ سفید در استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی های مدنی و تغییر نام از پایگاه های نظامی در حال حاضر تجلیل مؤتلفه رهبران.

Esper نیز با ابراز تاسف برای شرکت در ژوئن 1, عکس op با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از خیابان های محلی به زور پاک از معترضان مسالمت آمیز.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: رهبران نظامی به نیروهای: از آن زمان به بحث در مورد نژاد پرستی و تظاهرات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im