SecDef ‘کاملا با اعتماد به نفس” ما را COVID-19 واکسن تا پایان سال

مسابقه در حال گرم کردن برای یک واکسن علیه COVID-19 و ارتش ایالات متحده است که رقابت برای برنده شدن وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه گفت در ظاهر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

Esper گفت: عملی “مقیاس پذیر” واکسن آماده خواهد شد تا پایان سال, معنی یکی است که می تواند موثر و در دسترس برای محافظت از تمام آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان از این ویروس مرگبار است. این بیماری ناشی از رمان coronavirus کشته شدن بیش از 333 ، 000 در مردم در سراسر جهان از جمله نزدیک به 95,000 در آمریکا

جزئیات بعدی: Naval Air Station کورپس کریستی تیراندازی “تروریسم مرتبط با’ اف بی آی می گوید:

“زمانی که آیزنهاور راه اندازی نظامی آمریکا علیه آلمان نازی در او نمی گویند که ما ممکن است برنده جنگ جهانی دوم; ما را امتحان کنید. هنگامی که جان اف کندی آرزو قرار دادن انسان بر روی ماه او نمی گویند ما آن را یک شات خوب. او گفت: ما آن را انجام خواهد داد.’ وزارت دفاع یک بار دیگر متعهد به انجام” Esper گفت.

شرکت های داروسازی دولت ها و موسسات علمی در سراسر جهان در یک مسابقه به توسعه یک واکسن. در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از راه اندازی عملیات در پیچ و تاب سرعت یک مشارکت عمومی-خصوصی است که شامل بخش های بهداشت و خدمات انسانی, دفاع, کشاورزی و انرژی و امور جانبازان به کار درمان و واکسن در برابر ویروس.

ژنرال ارتش ، گوستاو Perna سر از ارتش ایالات متحده Materiel فرمان بود به نام افسر ارشد عامل عملیات با سرعت پیچ و تاب هفته گذشته است. او را سر به ابتکار هم با Moncef Slaoui رئیس سابق جهانی واکسن در گلاکسو بود که به نام مشاور ارشد.

در مارس DoD مقامات اعلام کرد که ارتش دانشمندان در ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی در فورت Detrick مریلند آغاز شده بود آزمایش واکسن در غیر پستانداران حیوانات. بیش از 700 نفر از کارکنان مشغول به کار در این پروژه در این مرکز پس Jan. 10 هنگامی که ویروس ” دنباله — آن آرایش ژنتیکی — منتشر شد.

چندین شرکت خصوصی در مراحل مختلف آزمایش های بالینی از جمله Pfizer و مدرن درمان. ایالات متحده در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان کمک 1 میلیارد دلار به AstraZeneca و شریک زندگی خود را از دانشگاه آکسفورد برای توسعه یک واکسن شروع این سقوط.

هفته گذشته دانشگاه آکسفورد نشان داد که یک دوز واحد از آن رشد و نمو واکسن مانع SARS-CoV-2 پنومونی در شش rhesus macaques. نتایج این مطالعه که در حال انجام نشده است و کارشناسی شده.

دیگر شرکت های مشغول به کار در این تلاش شامل CureVac گلاکسو Inovio داروسازی جانسون و جانسون و شرکت سانوفی.

وزارت دفاع درگیر در حداقل پنج های مختلف بالینی واکسن محاکمه و همچنین حمایت از دیگر آژانس های فدرال انجام خود را تست. ارتش ایالات متحده علاقه و کمک به توسعه واکسن و تلقيح تاریخ به جنگ انقلاب زمانی که ژنرال جورج واشنگتن دستور داد که تلقیح همه نیروهای مستعد در برابر آبله در سال 1777.

Esper گفت: بینندگان از “امروز” است که او “کاملا مطمئن” وجود خواهد داشت یک واکسن تا پایان سال تایید نذر او جمعه گذشته در کاخ سفید است.

“برنده امور است و ما ارائه خواهد شد در پایان این سال یک واکسن در مقیاس به درمان مردم آمریکا و شرکای ما در خارج از کشور,” او گفت:.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: دیدار با ارتش ستوان مسابقه به توسعه یک واکسن Coronavirus

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>