جستجوگران پیدا خراب از جنگ جهانی دوم جنگی که تحمل بمب و اژدر و سلاح های هسته

غرق شده کشتی سنگین و کندرو از USS میزوری یافت شده در سواحل هاوایی که در آن جنگی — لقب “unsinkable” برای آن استقامت از طریق جنگ جهانی دوم — وضع از سال 1948.

دو شرکت های خصوصی با هم کار, جستجو, Inc. و اقیانوس بی نهایت کشف نوادا تقریبا سه مایل در زیر آب و در حدود 65 مایل دریایی از جنوب غربی هونولولو این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. جستجو Inc., فرهنگی مدیریت منابع شرکت متخصص در باستان شناسی; اقیانوس بی نهایت نظرسنجی بستر دریایی رباتیک با توجه به وب سایت خود را.

نوادا در طول عمر استثنایی بود با توجه به مشکل آب در آن سمت. در آن باقی می ماند شناور از طریق دو جنگ جهانی و دو هسته ای-بمب آزمون.

“نوادا است یاد کشتی صحبت می کند که به آمریکا تابآوری و سرسختی” جیمز Delgado سرب دریایی باستان شناس در این ماموریت در بیانیه ای گفت:. “افزایش از خود قبر آبکی بعد از اینکه غرق در پرل هاربر آن جان سالم به در برد اژدر و بمب و خمپاره و دو انفجار اتمی. این واقعیت فیزیکی از کشتی در حال استراحت در تاریکی موزه بزرگ از دریا به یاد ما نه تنها از رویدادهای گذشته اما از کسانی که در زمان چالش دفاع از ایالات متحده در دو جنگ جهانی.”

عکس و تصویری از گردش نشان می دهد بخش هایی از کشتی مانند یک اسلحه ضد هواپیما و تخم برای 5 اینچ تفنگ اتاق هنوز هم دست نخورده است. بخشهایی از بدنه تعداد قابل مشاهده هستند به عنوان کتیبه در فولاد همه حفظ شود به دلیل عدم وجود نور و اکسیژن در شدید عمق.

نوادا راه اندازی شد و در سال 1916 و به رهبری بریتانیا در طول جنگ جهانی اول با توجه به یک حساب آنلاین پست با تاریخچه نیروی دریایی و فرماندهی میراث فرهنگی.

آن را صرف بین دو جنگ جهانی سال cruising در همه جا از کارائیب به استرالیا. در اواخر دهه 1920 کشتی مدرن از جمله نصب و راه اندازی جدید ضد هوایی اسلحه و دیگر beefed تا قدرت شلیک.

پس از عملیاتی در اقیانوس آرام برای بسیاری از 1930s نوادا بود لنگر در پرل هاربر, هاوایی, وقتی ژاپنی ها, شاهنشاهی, نیروی دریایی راه اندازی یک حمله غافلگیرانه در ناوگان اقیانوس آرام در اوآهو در صبح Dec. 7, 1941.

حمله هواپیماهای متمرکز در جنگی ردیف در پرل هاربر در حال غرق شدن یا فلج بسیاری از کشتی ها که شده بود لنگر نزدیک به هم.

نوادا در زمان یک اژدر و چندین بمب بازدید طی دو حمله امواج. لنگر در پایان جنگی ردیف نوادا در زمان استفاده از آرامش را پس از موج اول به جریان است. اما آن را به حال ساخته شده آن را به دریا قبل از موج دوم از هواپیما فرود در بندر قابل توجه کشتی با نیم دوجین بمب.

خدمه مجبور شد به ساحل, کشتی در حال غرق شدن در سر کانال.

پس از دیوانه وار موقت تعمیرات نوادا میره در قدرت خود را به ساحل غربی ایالات متحده در مارس 1942 که در آن به سر برد در سال آینده در حال تعمیر و نگهداری.

آن را بازگشت به مبارزه در نبرد اتو در Aleutian جزیره در ماه مه سال 1943 و پس از انتقال به اقیانوس اطلس برای D-روز تهاجم در ژوئن 1944. از آن سمت پشت به اقیانوس آرام و بخشی از ایوو جیما و اوکیناوا تهاجم در سال 1945. در دومی نبرد کشتی بود که ضربه توسط یک خلبان ازجان گذشته ژاپنی هواپیما و توپخانه پوسته.

آن را آماده می شد به بخشی از تهاجم نیروی این سرزمین زمانی که جنگ به پایان رسید و در سپتامبر سال 1945.

با پایان جنگ جهانی دوم نیروی دریایی تلقی سه دهه پیر جنگی بیش از حد باستان برای ناوگان.

نهایی آن کار شد تا به عنوان یک هدف در طول دو بمب اتمی آزمایش در لباس شنای زنانه دوتکه در جزایر مارشال در سال 1946 — هر چند حتی این کار کثیف چپ کشتی تنها به شدت آسیب دیده و رادیواکتیو نه غرق شده.

کشتی جای دیگری منتقل شد در ماه اوت سال 1946 و دو سال بعد آن را یدک کشیده به دریا جزایر هاوایی و مورد استفاده برای هدف تمرین برای دیگر کشتی های نیروی دریایی. حتی که چهار روز pummeling نمی نزول نبرد زخمی کشتی. آن را در نهایت scuttled توسط هوایی اژدر.

اگر چه نیروی دریایی آگاه بود از مجاورت کشتی, غرق شدن دقیق آن در حال استراحت نقطه ناشناخته بود تا به حال.

جستجو برای USS نوادا انجام شد روی اقیانوس بی نهایت به اقیانوس آرام سازنده کشتی بود که مجموعه بادبان برای طیف وسیعی از وظایف را در اوایل سال 2020 به خوبی قبل از coronavirus تا به حال بدل به یک بیماری همه گیر.

“به عنوان یک نتیجه از بهداشت جهانی بحران کشتی باقی مانده است در دریا بر روی طیف وسیعی از taskings,” اقیانوس بی نهایت در بیانیه ای گفت:.

بیشتر بخوانید: ارتش خلبان اختراع را قادر می سازد بیش از حد واقع بینانه کم دید آموزش پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>