Instagram دارای یک دستور غذا از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را با شتاب از ناهار مورد علاقه خود را در رستوران های محلی از راحتی از خوراک خود را.

عکس های برنامه را معرفی کرده است یکی از ویژگی های جدید است که هدف آن ایجاد سفارش غذا دهان آبیاری در رسانه های اجتماعی راحت تر از همیشه.

مرتبط: چگونه به تماشای Instagram زنده بر روی PC, Mac و یا تلویزیون

رستوران ها و کافه ها در حال حاضر باید این گزینه برای اضافه کردن یک دکمه عمل به پروفایل خود. این دکمه را دعوت گرسنه پیروان برای سفارش غذا به خانه های خود را آنلاین و خرید کارت هدیه برای رستوران برای دوستان و خانواده.

رسانه های اجتماعی-زرنگ و دانا حساب حتی می توانید ترکیب مواد غذایی سفارشات برچسب به خود Instagram داستان اجازه می دهد تا کاربران به سادگی ضربه بزنید دشنه به هدایت می شوید به فروشنده سایت.

تصویر: Instagram

بسیاری از کسب و کار در حال حاضر تکیه Instagram برای نشان دادن زیبایی خشنود عکس از چه منوی خود را ارائه کرده است پس از یکپارچه سازی یک دکمه سفارش به برنامه مرتب کردن بر اساس از حس.

از ویژگی های جدید معرفی شده است این هفته برای حمایت از کسب و کارهای محلی تلاش در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. دولت بریتانیا دستور داد تمام بارها و رستوران ها به بازگشت در ماه مارس باعث بسیاری از کسب و کارهای کوچک به نوبه خود به غذای آماده و تحویل مواد غذایی نرم افزار برای شناور ماندن.

“کسب و کارهای کوچک بخش مهمی از جامعه ما و بسیاری از آنها در مواجهه با چالش های بسیار زیاد در طول COVID‑19 بحران” گفت: Instagram در یک پست وبلاگ. “امروز ما در حال ساخت آن را آسان تر برای کشف کارت های هدیه آنلاین دستور غذا و جمع آوری اعانه در Instagram بنابراین شما می توانید از کسب و کار شما را دوست دارم.”

مرتبط: چگونه برای حذف یک Instagram حساب به طور دائم

این دستور غذا از ویژگی های است که در حال حاضر در دسترس در انگلستان به عنوان بخشی از یک در سراسر جهان rollout. ما کاربران برای اولین بار به تجربه از ویژگی های جدید که اعلام شد در سراسر تالاب در هفته گذشته.

نگه داشتن چشم در محلی مورد علاقه خود را برگر مکان ها و نانوایی اگر شما علاقه مند در ساری نو برچسب در عمل است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de