نمرات از رهبران نظامی بازنشسته علنا محکوم تهمت

واشنگتن (AP) — نمرات بازنشسته نظامی و دفاعی رهبران افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او را متهم به استفاده از نیروهای مسلح به تضعیف حقوق آمریکایی در اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید.

محکومیت جمعه آمد در یک op-ed در واشنگتن پست, امضا شده توسط 89 سابق مقامات دفاعی و در نامه ای در حمایت از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن امضا شده توسط 55 رهبران نظامی بازنشسته.

می آید روز پس از مأموران اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و مستقر فلش چتری برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به این منطقه برای مطرح کردن با کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا آسیب دیده. رئیس جمهور همچنین تهدید به استناد قیام عمل 1807 به استقرار نیروهای فدرال برای سرکوب تظاهرات.

The Post op-ed متهم به تهمت خیانت به سوگند خود را از دفتر “با تهدید به سفارش اعضای ارتش ایالات متحده به نقض حقوق هموطنان خود آمریکایی ها است.” دفاع از رهبران می خواهند رئیس جمهور برای پایان دادن به هر گونه برنامه ریزی برای ارسال فعال وظیفه نیروهای به شهرستانها و برای جلوگیری از استفاده از آنها را در هر راه که تهدیدی برای حقوق اساسی شهروندان آمریکایی.

Op-ed امضا شد توسط ترکیبی از جمهوری خواهان و دموکرات ها از جمله دفاع سابق دبیر لئون پانتا چاک هیگل خاکستر کارتر و ویلیام کوهن; سابق اطلاعات ملی مدیر جیمز کف زننده; سابق سیا, مدیر مایکل هیدن و سابق نیروی دریایی دبیر شان اوکیف ری Mabus و ریچارد دانزینگ.

در نامه منتشر شده توسط بایدن مبارزات انتخاباتی رهبران از جمله ژنرال بازنشسته مریل McPeak یک نیروی هوایی رئیس ستاد در 1990s تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف “خدشه دار کردن ارتش” با استقرار نیروهای خود را علیه معترضان مسالمت آمیز. آنها می خواهند رئیس جمهور برای توقف خود را “تفرقه شعارهای” و اذعان معتبر نارضایتی از آمریکایی های سیاه و سفید.

به طور جداگانه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis بازنشسته دریایی به طور کلی و جان آلن بازنشسته ژنرال چهار ستاره در نیروی دریایی را نیز محکوم تهمت رفتار بیش از این تظاهرات با آلن گفت: پراکندگی معترضان در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه “ممکن است به خوبی سیگنال آغاز پایان آمریکا آزمایش.”

رهبران نظامی که امضا بایدن نامه می گویند که آنها در حال heartened با شجاعت تظاهرکنندگان و رهبران محلی که باید گوش به معترضان و اذعان مشروعیت خود را از علت است.

“کسانی از ما که خدمت کرده اند بر این باورند عظمت نظامی ما — و عظمت ملت ما — بستگی دارد خواستار تغییر در خیابان ها امروز در حال تبدیل شدن آرا برای تغییر در نوامبر” 55 رهبران نظامی نوشت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im