'ملوانان با استفاده از N-Word': نیروی دریایی رهبران شنیدن درد مقعد موارد نژادپرستی

یک افسر گفته بود برای متوقف کردن زبان اسپانیایی در یک کشتی. یکی دیگر مواجه حقه باز نظرات در مورد موهای بافته.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

یک افسر گفته بود برای متوقف کردن زبان اسپانیایی در یک کشتی. یکی دیگر مواجه حقه باز نظرات در مورد موهای بافته. یک سوم تا به حال برتر صحبت می کنند تنها به رئیس نادیده گرفتن سالها تجربه و تخصص حرفه ای.

اینها فقط برخی از کاندید نمونه هایی از تبعیض ملوانان و افسران گفت: آنها مواجه ایم در حرفه خود. گروه مشترک تجارب با اعضای جدید نیروی دریایی وظیفه نیروی متهم با شناسایی نژادپرستانه و یا جنسیتی سیاست.

"من فکر می کنم که ما باید فرض کنیم که وجود موانع در همه جا برای اقلیت" سرهنگ Destini هندرسون, سیاه, نیروی دریایی پرواز افسر گفت: وظیفه نیروی دوشنبه. "بود که قطعا این مورد برای من سراسر من نیروی دریایی حرفه ای و همچنین حتی فقط وارد شدن به آکادمی نیروی دریایی."

جزئیات بعدی: گارد ساحلی مقامات حاضر به شهادت در مسابقه بر اساس آکادمی تبعیض شنوایی

هندرسون گفت که او در زمان گرما بیش از راه موهایش نگاه آکادمی نیروی دریایی, یکی از حدود 10 پرسنل نیروی دریایی خواست برای شرکت در اولین جلسه مجازی به تازگی تشکیل نیروی کار یک نیروی دریایی. رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday کارگردانی خدمات خود را به ایستادگی کردن یک گروه به بررسی سیاست های نیروی دریایی در میان ملی گفتگو در مورد مسابقه و تبعیض است.

این گروه به دنبال سیاست های موثر در, همه چیز از استخدام به تبلیغات و نیروی دریایی را در سیستم عدالت کیفری. Gilday گفت که او تحت هیچ توهم که نژادپرستی وجود ندارد در این سرویس است.

شرکت کنندگان توافق کردند. ارشد ارشد ارتباطات جمعی متخصص لی Stiles گفت: نیروی کار باید با در نظر گرفتن توصیه کرد که نیروی دریایی اتخاذ یک سیاست تحمل صفر وقتی که می آید به نژاد پرستی. پورتوریکو ارشد chief petty officer ازدواج یک مرد سیاه و سفید.

"من اصلاح ملوانان با استفاده از N-word در اطراف من بیش از یک بار" او گفت:. "نه به این دلیل که [من] ازدواج یک مرد سیاه و سفید, اما به دلیل آن اشتباه است. ... مجازات باید متناسب با جرم و جنایت."

سرهنگ Cmdr. Rolando ماچادو, یکی دیگر از آکادمی نیروی دریایی گراد گفت: او احساس خارج از محل هنگامی که او وارد در آناپولیس مریلند. او یکی از دو اسپانیایی در plebe کلاس گفت: ماچادو که در خدمت به عنوان نیروی دریایی نماینده در انجمن خدمات دریایی و افسران غیر انتفاعی است که به ترویج, استخدام در حفظ و نگهداری و ارتقاء اسپانیایی و لاتین در دریا خدمات.

سال بعد هنگامی که ماچادو مستقر به عنوان یک افسر سوم او به یاد می آورد شنوایی یک زن و شوهر ملوانان زبان اسپانیایی. او در پیوست تنها به یک chief petty officer که شنیده ام سه سرزنش ماچادو در مقابل دو ملوانان.

"من احساس بسیار خجالت کشیدم. شرمنده. و در آن زمان من نمی دانستم که چه کار درست انجام شد. من فکر کردم من اشتباه بود," او گفت:. "بیا برای پیدا کردن که آن را کاملا خوب به یک زبان خارجی صحبت ما در نیروی دریایی به عنوان زمانی که شما در سازمان دیده بان و شما در حال اجرا و یا دادن دستور مستقیم.

"اما که بود که مارک لحظه برای من," او اضافه شده است.

رئیس استوار LaTresha ویلیامز یکی از دو زن boatswains در نیروی دریایی گفت: او تجربه نژادپرستی به عنوان اخیر به عنوان 2016 مدت کوتاهی پس از کسب درآمد کمیسیون. یک افسر حاضر به اذعان به حضور او گاهی اوقات صحبت کردن با رئیس خود را به جای پرداختن به خود را به طور مستقیم. بود که ویلیامز با وجود داشتن 22 سال تجربه.

او متوجه او نبود مشکل در برقراری ارتباط با زن دیگر افسران پیشرو ویلیامز به نگرانی که او نمی خواهد صحبت می کنند به او چرا که او سیاه بود.

"من شگفت زده شده بودم که در اواخر زندگی حرفه ای من به تجربه نژادپرستی یا تبعیض جنسی که در آن نقطه او گفت:" هر چند او اشاره کرد که پیش از آن در زندگی حرفه ای خود را از دیگری برتر عنوان یک نمونه که در آن یک دریانورد به نام N-word بعد از گفتن او را برای تکمیل کار.

"اگر ما به این مشکل اذعان برخورد با و پرداختن به نژادپرستی نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار -- بسیار بزرگ جمعیتی در نیروی دریایی -- پس از آن همه جمعیتی که در حال تجربه هر نوع از نژادپرستی و تصور کنید که چقدر مشکل, چقدر مقاومت آنها در حال رفتن به احساس زمانی که آنها خود را از مسائل شناخته شده" ویلیامز گفت.

به عنوان نیروی کار یک نیروی دریایی به بررسی سیاست ها و توصیه می کند که برای تغییر این تیم قصد دارد برای برگزاری بیشتر جلسات مجازی که در آن آنها را بشنود اضافی از ملوانان و افسران.

نیروی Master Chief Huben فیلیپس وظیفه نیروی ارشد مشاور گفت: ملوانان و افسران که تجربیات خود را که ورودی خود را بسیار مهم است برای پایان دادن به تبعیض در صفوف.

"ما می خواهیم به شنیدن آن را," او گفت:. "ما باید اذعان کرد که ما باید یک موضوع را ما در نیروی دریایی و ما در حال گرفتن پس از آن."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:نیروی دریایی جدید در تلاش برای سرکوب نژادپرستی و تبعیض جنسی نمی 'شکست,' دریاسالار می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن