ملوانان و تفنگداران دریایی دریافت, قهرمانی, مدال, Purple Hearts برای Pensacola حمله

نیروی دریایی به رسمیت شناخته شده است 16 نفر که اقدامات قهرمانانه نجات زندگی می کند در طول یک ماه دسامبر حمله تروریستی در فلوریدا پایگاه نظامی-از جمله چند که خود زخمی در تیراندازی.

یک درس ساختمان در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola شد یک جنگ منطقه on Dec. 6, Cmdr. دانیل Balsinger اجرایی افسر نیروی دریایی حمل و نقل هوایی مدارس فرماندهی گفت: در این مراسم جمعه. عربستان سعودی مسئول آموزش در پایه افتتاح شد آتش سوزی در ساختمان, قتل پرچمدار جاشوا Kaleb واتسون و نیروی دریایی Aircrewmen مکانیکی 3 کلاس محمد Sameh Haitham و کامرون اسکات والترز.

جزئیات بعدی:نیروی دریایی می بیند زیادی کاهش هیپوکسی-مانند حوادث در آن مبارزان و مربیان

ماموران فدرال بعدها مشخص شد که این حمله توسط الهام گرفته شده بود با تروریسم بین المللی — “دشمن ایالات متحده آمریکا در خاک آمریکا” Balsinger گفت.

“شجاعت خود را در صورت پاک کردن خطر شجاعت خود را به عنوان گلوله زنگ زد, صفحه نمایش, بهترین کیفیت در خدمت نیروی دریایی,” او گفت: پرسنل دریافت مدال.

این حمله منجر به یک میزبان از قوانین جدید برای نظامی خارجی دانش آموزان آموزش در ایالات متحده به تاسیسات از جمله ممنوعیت شخصی و سلاح های پایه-محدودیت دسترسی. اما یک گزارش جدید از نیویورک تایمز جزئیات یک سری از ساقط اجازه داده است که مهاجم به پایان رسید تا در پنساکولا.

دفاع و مقامات اطلاعاتی گفت: بار است که به عربستان نشان دهنده یک “نوع جدید از تروریست” — یک پیمانکار از انواع با انعطاف پذیری تاکتیکی است که می تواند بسیار سخت تر برای تشخیص.

به عنوان تحقیقات مربوط به حمله تروریستی همچنان مقامات نیروی دریایی گفت: 12 نفر رسمیت شناخته جمعه در زمان اقدام فداکارانه برای نجات رفقای خود را. از مهم تماس های اضطراری برای نجات کمک های اولیه در حالی که تیراندازی شد و هنوز هم اتفاق می افتد جوایز دقیق چگونه غیر مسلح سربازان و غیر نظامیان در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola بر خاست به عمل هنگامی که پایگاه خود را تحت حمله است.

“ممکن است همه ما باید با الهام از نمونه های خود را و ممکن است ما همیشه پاسخ به تماس از یک shipmate در معرض خطر به عنوان آنها” فرمانده نیروی دریایی پرسنل معاون. Adm. جان نوول گفت: در یک پیام ویدئویی نشان داده شده در این مراسم است.

“آنها آماده بودند’

دو سرباز اختصاص داده شده به پنساکولا دریافت نیروی دریایی گروه بالاترین غیر رزمی قهرمانی جایزه جمعه برای اقدامات خود را در حمله.

تیر اندازی Sgt. Ryan Masel و گروهبان دوم ، ساموئل Mullins شد در یک ساختمان در نزدیکی و در هنگام تیراندازی آغاز شد. Balsinger دقیق چگونه آنها با عجله به ساختمان 633 نسبت به صدای تیراندازی با وجود داشتن سلاح. این جفت ارز موفق به دریافت نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال.

“مسلح با چیزی بیش از یک آتش نشانی و مبارزه با روح آنها به دنبال تیرانداز بودند و در نهایت ابزاری در ارائه مراقبت و پوشش برای زخمی” Balsinger گفت.

اقدامات خود را قبلا مشخص شده توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr همراه با کسانی که از سابق نیروی دریایی Airman شاگرد Ryan بلکول که همان دریافت جایزه به عنوان Masel و Mullins همراه با Purple Heart.

بلکول بستن کمربند خود را در اطراف بازوی خود را پس از شلیک شدن و کمک راهنما همکاران خود را به ایمنی. او و سابق دریایی سروان. کایل Whitlock, که نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال برای اقدامات خود را در طول حمله به رسمیت شناخته شد در یک مراسم جداگانه.

در طول حمله نظامی پاسخ اضطراری نیست پاک برای دریافت بر روی پایه تا “تهدید خنثی شد,” Balsinger گفت. مدرسان و دانش آموزان در نزدیکی او گفته بود: “تنها امید برای زخمی بقا.”

“آنها آماده شد,” او اضافه شده است.

یک سرویس عضو و یک غیر نظامی بودند و هر دو با اعتبار ساخت تماس های اضطراری است که مسئولین نسبت به مسلح-از جمله پرچمدار Breanna توماس بود که مجروح در حمله و به نام 911 از پشت یک میز در طی چه Balsinger به عنوان “شلیک گلوله” را به عنوان او و دو ملوانان در نظر گرفتن پوشش.

در طول توقف در این حمله سه حذف تهویه مطبوع از دفتر پنجره های اتاق به اندازه کافی برای فرار از ساختمان.

“پرچمدار توماس آخرین به ترک منطقه خطر حصول اطمینان دو زخمی در نیروی هوایی رو به ایمنی اول” Balsinger گفت. او موفق به دریافت بنفش قلب و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال.

یکی دیگر از پرچمدار, Kristy Lehmer دریافت بنفش قلب در روز جمعه. با وجود اینکه در این حمله Lehmer کردم خودش به کمک های پزشکی قبل از سقوط.

پرچمدار بلین DaPra و هوایی نیروی دریایی خدمه (هلیکوپتر) 2 کلاس کارل دانیل دریافت نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال در روز جمعه مراسم برای انجام کمک های نجات بخش در زخمی در حمله. دریایی کارکنان Sgts. اندرو Pfannenstiel و اندرو فیتزجرالد, همراه با گروهبان. کایل Armbruster, همچنین دریافت نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال برای عجله لوازم پزشکی به ساختمان 633 و کمک به تریاژ تلفات.

مورنو رونی و کوین Groff گروه نیروی دریایی برتر ملکی مدال شجاعت برای انجام همان. آنها را جمع آوری کیسه های پزشکی, یک ضفبرلترس و لوازم دیگر قبل از braving تیراندازی به دریافت مواد به صحنه است.

کلاغ اسمیت گروه نیروی دریایی خدمات غیرنظامی تقدیر مدال. او تا به حال فقط در محل کار هنگامی که اولین قربانیان تیراندازی شروع در حال اجرا خارج از ساختمان 633. او از اولین تماس هشدار پاسخ اضطراری که ساختمان مورد حمله قرار گرفت.

نیروی دریایی نیز در حال حاضر Airman شاگرد جورج جانسون که در حال حاضر با یک فرمان جدید با نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال و بنفش قلب با توجه به انتشار اخبار. جسیکا Pickett را در یک مراسم جداگانه دریافت, وزیر دفاع مدال آزادی جایزه برای اقدامات او در آن روز.

در این مراسم Balsinger اشاره به یکی دیگر از دست دادن اخیر برای این فرمان پس از سروان. وینسنت Segars رئیس حمل و نقل هوایی نیروی دریایی مدارس فرمان و Cmdr. جاشوا فولر کشته در تلفات سقوط هواپیما در اوایل این ماه.

Segars, Balsinger گفت: درخشان رهبر که رهبری فرمان و خانواده خود را از طریق بسیار تاریک زمان پس از حمله. و کاملتر کرده و هماهنگی مراسم تجلیل از سه تن در این حمله از جمله فرشتگان آبی’ missing man تشکیل روگذر.

“به این دو مرد در اینجا با ما در این مراسم لطمه می زند” Balsinger گفت. “اما ما افتخار خود را میراث و حرفه خود را که هر دو آغاز شد و به پایان رسید در حمل و نقل هوایی مدارس فرمان.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:Pensacola قهرمانان: چگونه 2 تفنگداران دریایی و یک مجروح ملوان را نجات داد, زندگی در جرم تیراندازی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de