ملوان تحت بررسی پس از Recanting ادعا می کند او نجات بچه ها از ساختمان در حال سوختن

نیروی دریایی خارج کرده و انتشار اخبار شعار ملوان به اقدامات قهرمانانه در طول یک آتش اخیر در ویرجینیا و در حال حاضر بررسی این که آیا این ادعا ساخته شد.

ماشین را Mate 2 کلاس ناتانیل اتکینز که اختصاص داده شده به این هواپیما حامل Gerald R. Ford مهندسی گروه ادعا کرد که نجات دو کودک از یک ساختمان در حال سوختن در حالی که در لیبرتی در ماه گذشته. اما آتش نشانی محلی که راه اندازی یک بررسی به این موضوع گفت اتکینز از recanted داستان خود را.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی F-15 خلبان باعث می شود 1st پرواز پس از نزدیک به مرگ تجربه برق

“در طول تحقیقات او ارائه یک بیانیه که او نجات کسی از ساختار” گفت: جاستین آرنولد گردان فرمانده برای عملیات ویژه و معاون هماهنگ کننده مدیریت اضطراری با پورتسموث آتش نشانی. “این تحقیقات جاری اما این مصاحبه بود و چهره به چهره با محققان در جولای 6.”

Cmdr. جنیفر Cragg یک نیروی دریایی نیروی هوایی اطلس سخنگوی گفت: فورد دستور قاضی مدافع ساخته شده بود آگاه از پرسش های اطراف اتکینز’ ادعا می کند. این حادثه در حال حاضر تحت بررسی, او گفت:.

نیروی دریایی بار اول گزارش تغییر در Atkins’ داستان دوشنبه.

اتکینز موضوع ژوئیه 1 نیروی دریایی انتشار خبری با عنوان “ملوان موجب صرفه جویی در زندگی در روی زمین است.” این گزارش پس از حذف شده از نیروی دریایی ،

فورد ملوان که خدمت کرده است برای بیش از 10 سال گفت: در آن زمان که او در راه خانه خود را از گرفتن مواد غذایی که او را دیدم خانه در آتش است. او بلافاصله پس از پیدا کردن وجود دارد دو تا بچه داخل با توجه به حساب.

“آن چهار آپارتمان دوبلکس و ورودی اصلی است که می رود به طبقه بالا که در آن کودکان و نوجوانان بودند در آتش” اتکینز گفت: در انتشار. “من نمی توانستم از طریق آن دریافت کنید. من تو را دیدم دو فرزند در یک اتاق خواب پنجره در پشت نیمی از خانه در داستان دوم و رفت و به پیدا کردن یک نردبان.”

او اعتبار خود را در دریا که در آن او را برای آموزش به آتش نشانی و اورژانس با کمک به او را آرام نگه دارید. او گفت که او رو نگه دارید از یک نردبان و صعود به پنجره که در آن او می تواند دو دختر کوچک.

“وجود دارد خیلی هرج و مرج در ابتدا هیچ کس به دست گرفتن کنترل” او گفت:. “من فقط افتاده به عمل و انجام آنچه که من نیاز به انجام است.”

او گفت که او اولین دختر قبل از آتش نشانی و دیگر پرسنل اورژانس کشیده و دختر دوم را به عنوان آتش نشان شروع به مبارزه با شعله های آتش.

یک حادثه گزارش به دست آمده توسط نیروی دریایی بار گفت بچه ها نجات داده شدند سرهنگ ویلیام هتفیلد با پورتسموث آتش نشانی.

یک زن در ساختمان زنده ماندن نیست فروغ که اتکینز گفت: او داشتم.

“من یک احساس گناه و فقط به دلیل بزرگ است که وضعیت” او گفت:, “اما صادقانه بگویم من همه چیز را من می توانم. من فکر می کنم که من یک کار خوب. من یک احساس است که من انجام چیزی.”

وقتی پرسید که آیا اتکینز گفت: آنچه که رهبری او را به ادعا می کند در مورد نجات کودکان آرنولد کاهش یافته است به نظر. او گفت: این تحقیقات به آتش آغاز شده و شب آن آغاز شد و هنوز ادامه دارد اما اتکینز دستور رسیدگی به جنبه هایی از پروب.

پورتسموث نجات آتش نشانی و خدمات اضطراری مقامات اداره گفت: در ماه گذشته که آتش تا به حال مشکوک تلقی شده است و پلیس به دنبال سه مظنون.

بخش است به دنبال هر گونه اتهام علیه اتکینز آرنولد گفت. ملوان در نظر گرفته شده است یک مظنون.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:دریایی می شود قهرمانی جایزه برای صرفه جویی در زن باردار از حرکت سریع Rip زمان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>