سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز یکشنبه نشست اضطراری امنیتی نشست و خواست کره شمالی را به رعایت توافق نامه آشتی ساعت پس از شمالی تهدید به تخریب یک دفتر رابط و اقدام نظامی در برابر رقیب خود.

وجود نگرانی که کره شمالی می تواند به نوبه خود تحریک به تقویت آن وحدت داخلی و گردش در خارج از امتیازات به ایران با ایالات متحده باقی می ماند بن بست رسیده است. ناظران می گویند کره شمالی به شدت نیاز به تحریم ها چهره خشن و ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.

کره جنوبی امنیت ملی, مدیر چانگ Eui-yong برگزار شد اضطراری ویدئو کنفرانس با وزرای مسئول امنیتی و نظامی ژنرال در صبح روز یکشنبه برای بحث در مورد آخرین وضعیت در شبه جزیره کره و دولت گام های احتمالی ریاست جمهوری خانه آبی در بیانیه ای گفت.

وحدت, وزارت, که دسته روابط با کره شمالی بعد گفت که هر دو کره باید در تلاش برای رعایت تمام موافقت نامه های آنها رسیده اند. وزارت دفاع گفت: به طور جداگانه آن را از نزدیک مانیتور نظامی در کره شمالی و حفظ یک شرکت نظامی آمادگی.

هر دو وزارتخانه گفت: کره جنوبی دولت “نمایش وضعیت فعلی به عنوان قبر.”

در شنبه شب, کیم یو جونگ, نفوذ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد که سئول به زودی شاهد “غم انگیز از صحنه بی فایده شمال-جنوب دفتر رابط (کره شمالی) به طور کامل فرو ریخت.” او همچنین گفت که او را به نظامی در کره شمالی حق را به مرحله بعد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی.

کره شمالی پیشتر به حالت تعلیق در خطوط ارتباطی با کره جنوبی و تهدید به لغو 2018 موافقت نامه های که رهبری کره به توقف شلیک تمرینات حذف برخی از معادن زمین و پاره کردن پست گارد در خط مقدم مناطق.

شمال مرتبط است خود مجموعه ای جدید از تهدیدات سئول شکست برای جلوگیری از فعالان از راه اندازی تبلیغات جزوات خود را در سراسر مرز. اما برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی است عمیقا نا امید است که کره جنوبی انجام نشده به اندازه کافی برای احیای سودآور مشترک اقتصادی پروژه ها و همچنین بیش از یک عدم پیشرفت در مذاکرات هسته ای با واشنگتن است.

مذاکرات کمی پیشرفت پس از دومین اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال 2019 به هم ریخت به دلیل اختلافات بر سر چه مقدار از تحریم ها باید برداشته شود و در ازای کیم برچیدن اصلی هسته ای پیچیده است.

کیم بعد از آن قول داد به گسترش زرادخانه هسته ای خود را معرفی جدید سلاح های استراتژیک و غلبه بر ایالات متحده آمریکا است که او گفت: “وجود” خود را در اقتصاد کشور.

او همچنین تحت فشار قرار دادند کره جنوبی برای از سرگیری عملیات بزرگ بین کره ای پروژه ها — کارخانه پارک و گردشگری سایت هر دو در کره شمالی — اما کره جنوبی قادر به انجام این کار با توجه به تحریم ها ،

کیم مبارزه به آدرس اقتصادی به احتمال زیاد با آن مواجه موانع به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کره شمالی به بستن مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری. کره شمالی می گوید آن را ندارد به گزارش واحد شیوع اما کارشناسان خارجی سوال که ادعا می کنند و هشدار می دهند یک بیماری همه گیر در شمال می تواند وخیم به دلیل شکننده مراقبت از سلامت سیستم.

برخی از ناظران می گویند که تا پایان 2018 معاملات می تواند اجازه می دهد کره شمالی به ارسال کشتی ها در سراسر مناقشه دریای مرز شناور پایین معادن در مرز رودخانه و یا دیگر تحریک آمیز مراحل در مرز منطقه است. کره جنوبی وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: تا سال 2018 معاملات باید حفظ شود برای جلوگیری از اتفاقی مسلح درگیری و برقراری صلح در شبه جزیره کره.

اما هنوز مشخص نیست اگر شمال را پیش رو با تهدید به نابود کردن دفتر رابط ساخته شده در کره شمالی مرز شهر پس از یک سال 2018 اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در. این حرکت می تواند در تعمیق ضد پیونگ یانگ احساسات و آن را دشوار است برای شمالی برای از سرگیری روابط با کره جنوبی زمانی که مورد نیاز است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de