روسی داوطلبان جستجو برای افتاده در جنگ جهانی دوم سربازان

KHULKHUTA روسیه (AP) — خیزان بیش خورشید خیس خاک, Alfred Abayev میدارد سوخته قطعه از یک هواپیمای جنگی شوروی را قطع کرد در جنگ جهانی دوم نبرد با پیشروی نیروهای نازی.

“شما می توانید آن را ببینید سوختن بود,” او می گوید و با اشاره به اب و هوای اثری از یک ستاره قرمز.

Abayev و اعضای تیم جستجو و رو کردن استپ برای باقی مانده از سربازان ارتش سقوط کرد که در پاییز سال 1942 در نبرد با سربازان نازی هل دادن به سمت دریای خزر در جنوب استالینگراد.

سفت مقاومت توسط ارتش سرخ متوقف ارتش یورش در جلگه قالموقستان و ماه بعد نیروهای دشمن محاصره شده بودند در استالینگراد و تسلیم عمده شکست نازی ها که نقطه عطفی در جنگ جهانی دوم است.

جستجو برای بقایای افتاده قرمز سربازان ارتش در نزدیکی Khulkhuta در قالموقستان جنوب استان نهفته است که بین رودخانه ولگا و دریای خزر بخشی از یک تلاش گسترده توسط بی شمار گروه های داوطلب در سراسر روسیه به پرداخت ادای احترام به کاهش جنگ جهانی دوم سربازان.

روسیه ضرر و زیان در ایستاده بود متناوب 27 میلیون و جنگ عظیم رنج و قربانی شده است عمیقا حک شده در کشور روان است.

شکست نازی ها که روسیه و افغانستان در کابل در 9 مه به عنوان روز پیروزی است و ملت مهم ترین تعطیلات پرخرج جشن در سراسر کشور با سالانه رژه نظامی آتش بازی و دیگر جشن.

Coronavirus همه گیر است scuttled ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این طرح به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا با میدان سرخ رژه مربوط به بالای رهبران خارجی. بزرگ نشان می دهد در نظر گرفته شده بود و تاکید بر نقش تعیین کننده اتحاد جماهیر شوروی در جنگ و تاکید مسکو جهانی نفوذ.

پایتخت روسیه هنوز هم علامت سالگرد شنبه با یک پرواز از ده ها تن از هواپیماهای جنگی بیش از مربع قرمز و اسراف آتش بازی. شبیه جشن برگزار خواهد شد و در دیگر شهرستانها در سراسر کشور به عنوان بسیاری از روس ها باقی مانده اند در مستند از اواخر مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

پوتین قول داده است برای نگه داشتن کامل میدان سرخ رژه بعد از این سال یک بار گسترش سرایت میکند.

در حالی که مقامات متمرکز در جشن داوطلبان متعدد در سراسر کشور همچنان به جستجو در جنگ جهانی دوم میدان های جنگ برای سربازان باقی مانده است.

Abayev که منجر داوطلبان در قالموقستان می بیند آن را به عنوان وظیفه خود را به دفن سربازان کاهش یافته است.

“ما اعتقاد داریم که لازم است برای انجام این کار,” او گفت:. “برای من مهم است چون اجداد من در اینجا مبارزه.”

Abayev گفت که گروه خود را پیدا کرده اند باقی مانده از بیش از 4500 سرباز و بسیاری از آنها سربازان ارتش سرخ, اما همچنین برخی از نیروهای ورماخت. برخی از آلمانی ها بازدید Khulkhuta برای دیدن جایی که اجداد خود درگذشت او گفت:.

این باقی می ماند که نمی تواند شناسایی و به خاک سپرده شد در یک گور جمعی در Khulkhuta تحت تلخ, خاکستری, بنای تاریخی است.

رئیس Khulkhuta محلی دولت گالینا Nasurova می بیند پرداخت ادای احترام به سربازان کاهش یافته است به عنوان یک ماموریت مهم است.

“این مکان مقدس است. آنها آن را “کوچک استالینگراد” به دلیل جنگ شدید قرار گرفت که در اینجا” او گفت:.

خورشید خشک استپ قالموقستان ساخته شده آن را آسان تر برای داوطلبان برای پیدا کردن آیتم های شخصی کمک به شناسایی حداقل برخی از مرده.

اما این کار بسیار دلهره آور تر در جنگل ها و تالاب ها از غربی روسیه شد که این عرصه از جنگ های شدید با ارتش نازی که حمله به شوروی در 22 ژوئن 1941.

ارتش به سرعت پیشی گرفت و تکه های عظیمی از خاک اتحاد جماهیر شوروی و پیشرفت به عنوان نزدیک به 30 کیلومتر (حدود 20 کیلومتر) از مسکو در اکتبر سال 1941.

موفق شوروی ضد حمله قرار دادند و با نازی ها از حومه شوروی سرمایه در پایان سال 1941 اما ارتش سرخ در ادامه به رنج می برند یک رشته ویرانگر شکست در سال بعد تا نبرد استالینگراد معکوس آن بخت و اقبال.

با توجه به برآوردهای رسمی ارتش سرخ را کشته بود در 8.7 میلیون اما بسیاری از مورخان استدلال کرده اند که این رقم به طور قابل توجهی بالاتر است.

به عنوان سربازان شوروی بودند عقب تحت نازی یورش آنها تا به حال کم و یا هیچ شانسی برای آنها افتاده رفقای مناسب بود….

برخی از آنها با عجله دفن شده در گورهای دسته جمعی که بعدا خود را از دست داده و نشانه های باقی مانده از دیگران بی شماری باقی مانده بودند در مزارع و جنگل های غربی بخشی از اتحاد جماهیر شوروی. میلیون ها نفر زندانی و از گرسنگی مرده و از بیگاری در اردوگاه های کار اجباری نازی ها.

همیشه از خانواده زندگی می کردند در gnawing عدم اطمینان در مورد زمانی که و چگونه آنها درگذشت و داوطلبان آن را به عنوان خود را وطن پرست وظیفه برای تعیین کاهش یافته سربازان سرنوشت.

الکساندر Trubakov رهبر یک گروه از داوطلبان از جنوب منطقه آستراخان در کنار قالموقستان گفت: تا کنون در این سال تیم خود موفق به شناسایی دو سربازان افتاده که باقی مانده بودند در استپ در نزدیکی Khulkhuta.

یکی انجام خود را ارتش سرخ شناسایی در کیف پول خود را و دیگری او را “مرگ ترنج” کوچک بكلت سیلندر با یک قطعه کوچک از روزنامه حاوی اطلاعات شخصی است.

“ما در حال جستجو برای بستگان آنها را دعوت به کفن و دفن از کسانی که مبارزه را در اینجا” Trubakov گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ولادیمیر ISACHENKOV و ALYONA OSIPOVA از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>