مسکو — وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه آمریکا را رد کرد استدلال برای فیلدینگ پایین-عملکرد کلاهک هسته ای هشدار داد که تلاش برای استفاده از چنین سلاح هایی علیه روسیه را آغاز کند همه جانبه هسته ای تلافی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده استدلال در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته است که اتصالات پایین-عملکرد کلاهک های هسته ای برای زیردریایی-راه اندازی موشک های بالستیک کمک خواهد کرد که مقابله با تهدیدات بالقوه جدید از روسیه و چین است. آن را متهم کرد که مسکو در خصوص تعمق بود استفاده غیر استراتژیک سلاح های هسته ای به عنوان یک راه اجبار در یک درگیری محدود — یک ادعا که روسیه بارها رد شده است.

وزارت امور خارجه اشاره کرد که مکمل کلاهک “کاهش خطر جنگ هسته ای با تقویت تمدید بازدارندگی و تضمین.”

وزارت خارجه روسیه در غیر این صورت آن را می بیند.

وزارت سخنگوی ماریا Zakharova, نظر در وزارت امور خارجه کاغذ در یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه تاکید کرد که ایالات متحده نباید خود را مشاهده جدید پایین-عملکرد کلاهک به عنوان یک ابزار انعطاف پذیر است که می تواند کمک به جلوگیری از تمام هسته ای مناقشه با روسیه است.

“هر گونه حمله شامل ایالات متحده submarine-launched ballistic missile (SLBM) صرف نظر از آن سلاح مشخصات خواهد بود به عنوان یک هسته ای پرخاشگری” Zakharova گفت. “کسانی که دوست دارند به نظریه پردازی در مورد انعطاف پذیری آمریکا هسته ای بالقوه باید درک کنند که در خط با روسیه دکترین نظامی چنین اقداماتی دیده می شود به عنوان ضمانت تلافی جویانه استفاده از سلاح های هسته ای توسط روسیه است.”

Zakharova بازیگران آمریکا استقرار کم عملکرد کلاهک به عنوان یک بی ثباتی حرکت می کند که در نتیجه “کاهش آستانه هسته ای.”

ایالات متحده و روسیه تفاوت در سلاح هسته ای مسائل به روابط بین مسکو و واشنگتن در پس از جنگ سرد پایین در طول بحران اوکراین و اتهام دخالت روسیه در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در سال گذشته هر دو مسکو و واشنگتن انصراف از سال 1987 Intermediate-range Nuclear Forces پیمان.

تنها آمریکا و روسیه کنترل سلاحهای هستهای توافق هنوز ایستاده است شروع جدید پیمان امضا شده در سال 2010 توسط رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما و دیمیتری مدودف. پیمان محدودیت های هر کشور به بیش از 1,550 مستقر کلاهک هسته ای و 700 مستقر موشک ها و بمب افکن ها و پیش بینی های فراگیر در سایت بازرسی به منظور بررسی انطباق.

روسیه پیشنهاد کرده است به گسترش این شروع جدید است که منقضی می شود در ماه فوریه سال 2021 در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند برای کنترل سلاح پیمان که همچنین شامل چین است. مسکو توصیف کرده است که ایده خام اشاره در پکن امتناع از مذاکره هر معامله را کاهش دهد که خود را بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای.

در بیانیه ای که روز شنبه به مناسبت 10 سالگرد امضای جدید, شروع, وزارت خارجه روسیه مورد ستایش قرار داد پیمان به عنوان یک ابزار است که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود قابل پیش بینی در حوزه هسته ای و تاکید دوباره بر مسکو را برای گسترش آن بدون هیچ قید و شرط.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ولادیمیر ISACHENKOV از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im