با راه اندازی آی فون جدید SE 2 اپل طبعا بازنشسته آن قدیمی ترین گوشی هنوز هم در فروش – آیفون 8 و آیفون 8 به همراه.

در سال 2017, مدل باقی مانده بود در دسترس به عنوان اپل مقرون به صرفه ترین آیفون تا به امروز اما بلافاصله قطع زمانی که اپل اعلام کرد 2020 آی فون SE.

آن را به سختی تعجب. آیفون SE 2020 ارائه می دهد یکسان طراحی به آیفون 8 اما با قسمتهای داخلی از آی فون 11 – از جمله پردازنده A13 – و به روز دوربین آرایه.

در $449 آی فون 8 نیز گران تر از 399 دلاری اپل از فروش آی فون جدید SE در ($399).

مرتبط با: آیفون SE 2 vs iPhone 8 – شما باید ارتقا

اما آیفون 8 سفر به کارخانه چسب ترک یک بیت از یک سوراخ برای کسانی که خریداری کرده اند بزرگتر آیفون 8 به علاوه که سود از یک دوربین دو آرایه SE ندارد. آن دسته از خریداران احتمالا نگاه به آی فون XR از هم اکنون خود را رفع بزرگتر به نمایش در بیشتر دستگاه های مقرون به صرفه.

به طور کلی, iPhone 8 بود احتمالا بیشتر دوستش و ن از تمام آی فون منتشر شده در تاریخ است. راه اندازی در کنار آیفون X در سال 2017, آن عملا یک چاره اندیشی موقت با توجه به از دست دادن دکمه صفحه اصلی و علاوه بر این از چهره ID سنسور آرایه و مخوف شکاف در X.

آن را وارد یک یا دو ماه قبل از آیفون X وارد شده اند و به نظر می رسد که فروش این دستگاه بودند به خصوص تنبل به عنوان یک نتیجه. آن را دشوار است برای دیدن چرا. طراحی آیفون 8 مانده در خط با سال گذشته آیفون 7 و آیفون 7 پلاس و بسیار s ‘ انتشار بدون نامگذاری کنوانسیون.

آن را با اضافه کردن شیشه های عقب و اولین آیفون به ارائه شارژ بی سیم و یک طلا جدید, رنگ, اما به طور کلی وجود دارد هیچ چیز برای نوشتن صفحه اصلی درباره. به هر حال تا زمانی فون 8. ما واقعا که زحمت که تو رفته ای.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im