RIMPAC تمرینات نظامی برگزار خواهد شد و بعد از آن در تابستان محدود به دریای حوادث

بزرگ دوسالانه دریایی ورزش حاشیه اقیانوس آرام برگزار خواهد شد و بعد از حد معمول می شود و در دریا-تنها رویداد با توجه به COVID-19 نگرانی, U. s. Pacific Fleet گفت.

27 RIMPAC کردن هاوایی برگزار خواهد شد Aug. 17-31. به طور معمول بزرگترین international maritime ورزش شروع می شود در پایان ماه ژوئن و اجرا می شود از طریق جولای.

“At-sea-تنها ساخت برای RIMPAC 2020 توسعه داده شد برای اطمینان از ایمنی همه نیروهای نظامی شرکت کننده با به حداقل رساندن ساحل مبتنی بر نیروها” ناوگان اقیانوس آرام گفت: در یک نسخه. “فرمانده U. s. Pacific Fleet, گردد اصلاح RIMPAC طرح به عنوان یک راه برای انجام یک معنی دار ورزش با حداکثر آموزش ارزش و حداقل خطر برای نیروی متحدان و همکاران و مردم هاوایی است.”

نیروی دریایی گفت: RIMPAC طراحی شده است برای پرورش و حفظ روابط مهم برای حصول اطمینان از ایمنی دریا خطوط و امنیت در حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام.

ورزش طول می کشد که در آبهای اطراف جزایر هاوایی “یک آموزش منحصر به فرد پلت فرم طراحی شده به منظور افزایش همکاری و استراتژیک دریایی مشارکت” با توجه به انتشار.

RIMPAC در سال 2018 به خود جلب کرد 25 ملل 46 سطح کشتی پنج زیردریایی, 17 نیروهای زمین و بیش از 200 هواپیما و 25 000 پرسنل به هاوایی و کالیفرنیا.

“در این زمان به چالش کشیدن آن است مهم تر از همیشه است که ما نیروهای دریایی با هم کار کنند برای محافظت از خطوط حمل و نقل حیاتی و اطمینان از آزادی ناوبری از طریق آبهای بین المللی گفت:” ایالات متحده در اقیانوس آرام فرمانده ناوگان Adm. جان Aquilino. “و ما را به کار گیرند با خیال راحت با استفاده محتاطانه اقدامات کاهش.”

به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده همچنان به محدود کردن گسترش COVID-19, RIMPAC سال 2020 برنامه ریزی شده است که شامل رویدادهای اجتماعی در ساحل, نیروی دریایی گفت.

مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam در دسترس خواهد بود برای تدارکات و پشتیبانی با یک “حداقل اثرات کارکنان در ساحل” برای فرماندهی و کنترل تدارکات و پشتیبانی دیگر توابع این سرویس گفت.

نیروی دریایی گفت: در این سال ورزش شامل چند ملیتی anti-submarine warfare دریایی رهگیری عملیات و زنده-آموزش آتش حوادث در میان دیگر تعاونی فرصت های آموزشی. ادامه داد: برنامه ریزی انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان رهبران نیروی دریایی نظارت و ارزیابی شرایط در حال تحول.

“ما متعهد باقی می ماند و قادر به حفاظت از متحدان و شرکای خود در سراسر هند و اقیانوس آرام منطقه” Aquilino گفت. “این روش انعطاف پذیر به RIMPAC 2020 اعتصاب تعادل بین حق مبارزه با دشمنان آینده و COVID-19 تهدید.”

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: نیروی هوایی, فرمانده تدارکات در کره جنوبی اخراج به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر