ریچموند حذف مؤتلفه سربازان و ملوانان مجسمه

RICHMOND, Va. — خدمه کار گرفته اند پایین مؤتلفه سربازان و ملوانان مجسمه ششم Confederate monument برداشته شود در ریچموند در میان ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس و بسیاری از نمادها را به عنوان نژادپرست آیکون.

خدمه وارد و در حدود 7.m پنج شنبه در این شهر vulture محله را پایین بنای تاریخی که برج 100 فوت (30.5 متر) بالا و نصب شده بود در سال 1894. آن را به تصویر می کشد یک مؤتلفه سرباز ایستاده در بالای یک ستون. عبارات “پل” و “آن را” به تازگی نقاشی در پیاده رو است که آن را احاطه کرده است, NBC 12 گزارش شده است.

شهردار ریچموند Levar سنگی با استناد به خود اورژانس قدرت در جولای 1, دستور حذف همه متعلق به شهرستان مؤتلفه مجسمه. یک مجسمه ژنرال J. E. B. استوارت گرفته شده توسط خدمه در روز سه شنبه و چهار دیگر بناهای تاریخی برداشته شد هفته گذشته است.

ریچموند بزرگترین مجسمه سمت چپ ایستاده است در زمین دولت — عظیم بنای تاریخی به مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee. حذف آن تحت سفارشات از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم شده است مسدود شده حداقل به طور موقت توسط دادگاه دستور.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>