پاداش برای اطلاعات از دست رفته فورت هود سرباز افزایش به $25,000

ارتش ایالات متحده محققان را افزایش پاداش برای اطلاعاتی که منجر به محل گم شده فورت هود تگزاس سرباز به $25,000.

Pfc. ونسا Guillen گذشته دیده می شد مارس 22, بین 11:30 صبح و 12:30 p. m. در یک پارکینگ در فورت هود با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و بنفش تناسب اندام-نوع شلوار.

او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق کارت شناسایی و کیف پول بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او کار پیش از آن در روز ارتش خبر داد.

Guillen است 5-پا-2 و در حدود 126 پوند با موی مشکی و چشم قهوه ای.

ده ها تن از اعضای خانواده و دوستان و به خوبی wishers بسیاری از سفر از Guillen شهر هوستون با حضور در تقاطع شمالی فورت هود خیابان و غرب Rancier خیابان در کیللین جمعه گذشته شعار “ما می خواهیم ونسا” در حالی که نگه داشتن نشانه با تصاویر خود را.

چندین رانندگان honked خود شاخ در حمایت از این تجمع بود که سازمان لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

یک سرباز دیگر گرگوری ودل-مورالس گذشته دیده می شد در شب Aug. 19, 2019 در حالی که رانندگی اتومبیل خود را در کیللین اما محققان می گویند که با وجود آنلاین شایعات آنها هیچ اطلاعات معتبری که لینک Guillen مورد به ودل-مورالس مورد.

“ما کاملا متعهد به پیدا کردن شخص و به شدت پس از رفتن هر قطعه از اطلاعات معتبر و هر رهبری در این بررسی گفت:” کریس خاکستری یک سخنگوی ارتش محققان. “ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما پیدا کردن ونسا.”

بیش از 150 نفر مصاحبه شده اند و دیگر سازمان های اجرای قانون از جمله FBI بلتون پلیس و وزارت امنیت عمومی تگزاس در حال کمک به تحقیقات و خاکستری گفت.

“ما همچنین همکاری با تگزاس EquuSearch و مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان به شیر به منابع خود را به عنوان خوب,” او گفت:. “ما شرکت کرده اند در زمین و هوا جستجو در فورت هود و در سراسر تگزاس مرکزی منطقه است.”

هر کسی با اطلاعات بیشتر می توانید تماس بگیرید و ارتش محققان در 254-287-2722 یا پلیس نظامی روی میز در 254-288-1170. آنها همچنین می توانند به صورت ناشناس ارسال اطلاعات در انجین.ارتش.mil/گزارش یک جنایت است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط روبرتو Villalpando از آستین آمریکا دولتمرد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Austin American-Statesman. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im