بازنشسته سرهنگ ژنرال هنری “هنک” C. Stackpole یک تزئین ویتنام مبارزه با جانباز و سپاه تفنگداران دریایی افسانه ای با روابط به هاوایی و اقیانوس آرام درگذشت او در 80s, Daniel K. Inouye آسیا-اقیانوس آرام مرکز مطالعات امنیتی گفت.

Stackpole خدمت از سال 1998 تا 2005 به عنوان رئیس جمهور از مرکز وزارت دفاع تلاش در فورت DeRussy که پشتیبانی ایالات متحده Indo-Pacific Command را به هدف توسعه حرفه ای و شخصی روابط میان امنیت ملی موسسات برای تقویت ثبات در منطقه است.

Stackpole در سپاه تفنگداران دریایی برای 37 سال از بازنشستگی در سال 1994. آخرین وظیفه فعال تکلیف شد به عنوان فرمانده سپاه تفنگداران دریایی نیروهای اقیانوس آرام در کمپ H. M. Smith در اوآهو.

“ما را از دست شما کلافه و همانطور که مشهود است از بازتاب توسط کسانی که خدمت شما در مرکز ما — شما در حال حاضر نور-سال پیش رو در زندگی آیک Pono (دانستن اینکه چه چیزی درست است ) یکی کوچک آلوها گام در یک زمان. Semper Fi هنک Semper Fi دریایی !” مدیر مرکز پیت Gumataotao گفت: در یک نسخه.

پس از “غیر از اسناد” سفارشی در آسیا و اقیانوس آرام مرکز ناشناس کارکنان ارائه شده تأملاتی در Stackpole از جمله : “او یک مربی خوب و بزرگی برای این مرکز است. او مجموعه ای از استانداردها در ابتدا. فوق العاده پسر خوب که می خواست برای همیشه کار درست را انجام دهد. او درک ارزش این مرکز نقش منحصر به فرد در ایجاد روابط با شرکای بین المللی. او در حال توسعه این روابط چهره به چهره است.”

آسیا و اقیانوس آرام مرکز ارائه تسلیت به Vivien Stackpole. زن و شوهر ازدواج کرده بود برای بیش از 55 سال است.

Duane Vachon سابق Punchbowl گورستان کارمند نوشت: در مورد Stackpole در سال 2013 در هاوایی خبرنگار.

در سال 1967 Stackpole خدمت شد و به عنوان فرمانده گروهان با 3 گردان 5 تفنگداران دریایی در ویتنام هنگامی که واحد خود را به زد 3 ویتنام شمالی هنگ ستاد و او در پا 50 کالیبر گلوله–بسیار زیادی دور.

“Stackpole تیم قادر به حذف او از خط آتش و بار او را در یک گرد و خاک کردن هلی کوپتر برای امداد به نزدیکترین بیمارستان صحرایی,” Vachon نوشت. “و گرد و غبار در زمان خاموش شد و شروع به دست آوردن ارتفاع هنگامی که آن را به پایین آورده شد توسط آتش دشمن. از نه مردان در گرد و غبار خاموش Stackpole تنها برای زنده ماندن از سقوط. Stackpole موفق به جلو خود را از خراب کردن و خزیدن 70 پا از خراب که آن را پشت سر هم به شعله های آتش.”

با توجه به یک سال 2002 Honolulu Star-بولتن داستان Stackpole بود دوباره توسط یک هلیکوپتر که او نیز توسط آتش دشمن ضربه در برخاست.

Stackpole مربوط در روزنامه داستان است که توسط برخی از معجزه خلبان پرواز هلی کوپتر به ایمنی و نجات زندگی همه روی.

Stackpole گفت که او را در یک مرحله 3 تریاژ در چو لای به عنوان “یکی از کسانی بود که رفتن به آن را. من تا به حال هیچ پالس و هیچ فشار خون, اما من هنوز بیدار و آگاه است.”

یک روحانی میگفتم corpsmen ایستاده “او زنده است او زنده” Stackpole گفت. نگهداری آنها گفت: “این یک اتلاف وقت” اما در نهایت او را فرستاده شده به بیمارستان.

او تجربه دو قلبی, دستگیری عامل, جدول, در, Clark, پایگاه نیروی هوایی در فیلیپین, اما او بیدار شد دو روز بعد.

Stackpole فرض فرماندهی سپاه تفنگداران دریایی نیروهای اقیانوس آرام در ماه جولای سال 1992 با توجه به دریایی سپاه دانشگاه. او قبلا فرماندهی مشترک نیروی دریایی فرشته در بنگلادش در عراق در ماه مه و ژوئن سال 1991 در جزایر شرقی و منطقه ساحلی خلیج بنگال است.

در سال 1990 Stackpole شد فرمانده سپاه تفنگداران دریایی آمریکا در ژاپن است. با سقوط اتحاد جماهیر شوروی, روسیه, شد, کاهش هزینه های نظامی و خروج نیروهای نظامی از اروپا و واشنگتن پست داستان اشاره کرد.

Stackpole گفت: نیروهای آمریکایی شد و هنوز هم مورد نیاز در ژاپن اشاره کرد که آسیا در حال توسعه بود تا به سرعت که “این باعث می شود سر خود را شنا” اما فیلیپین باقی مانده “مورد سبد” به دلیل رسمی فساد و گسترش شکاف بین فقیر و غنی.

Stackpole دکوراسیون شامل ستاره نقره ای برای “آشکار شجاعت و جسارت در عمل” دفاع خدمات برتر مدال با برگ بلوط خوشه لژیون شایستگی بنفش قلب با ستاره طلا, دولت ژاپن, منظور از طلوع خورشید و ویتنامی صلیب شجاعت, Vachon گفت.

در سال 2010 Stackpole شد رئیس جمهور از ایوو جیما انجمن از امریکا.

در سال 2013 دولت خانه قطعنامه به رسمیت شناختن جانبازان ویتنام که در ادامه به بازگشت به هاوایی گفت: Stackpole “باقی می ماند فعال در جامعه محلی با خدمت در جامعه متعددی تخته فعال بودن در پیشاهنگی پسر و تلاش در جهت تضمین این که رزمندگان زخمی بازگشت از مبارزه با کمک آنها نیاز دارند.”

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de