ژنرال بازنشسته به کنگره: افزایش بودجه برای پارک های ملی اجازه دهید به جانبازان شفا

هفت ژنرال بازنشسته به نام در کنگره برای افزایش بودجه برای پارک های ملی است که آنها می گویند می تواند در خدمت به عنوان فضاهای “پس از همه گیر شفا” از جانبازان تحت استرس است.

“ارتباط بین جانبازان نظامی و ملت ما زمین های عمومی است که به خوبی مستند” بازنشسته یک و دو ستاره ژنرال گفت: در نامه ای فرستاده یکشنبه به تمام اعضای مجلس نمایندگان و سنا.

که اتصال می تواند کمک در بهبود “از تجارب آسیب زا در ارتباط با خدمت سربازی” آنها اضافه شده است.

مرتبط: آنچه جانبازان نیاز به دانستن در مورد بدهی های فدرال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

این نامه توسط سازمان های غیر انتفاعی دامپزشک صدای بنیاد خواست پاساژ بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل در رمان بعدی coronavirus بسته محرک اقتصادی با هدف بودن در محل پس از پارک های ملی به طور کامل بازگشایی شده است.

خارج از منزل, عمل, معرفی در ماه مارس توسط یک گروه دو حزبی از 56 سناتور را به طور کامل صندوق زمین و حفاظت از آب صندوق با 1.9 میلیارد دلار سالانه برای پنج سال آینده به یک انبار نگهداری در سرزمین های موفق با خدمات پارک های ملی و سازمان های دیگر.

این قانون را نیز فراهم دائمی بودجه 900 میلیون دلار در هر سال است که حفاظت از صندوق مجاز است برای دریافت از نفت و گاز دریایی درآمد.

در این نامه ابراز امیدواری کرد که پس از COVID-19 محدودیت ها برداشته جانبازان و عموم مردم قادر خواهد بود به “استفاده از قدرت از زمین و زمان در خارج از منزل به درمان و تنظیم به پست COVID-19 زندگی است.”

“از جنگل ردوود به سد هوور به گراند کانیون در قدرت شفا از ملت ما زمین های عمومی هرگز مهم تر بوده است” گفت: بازنشسته ارتش مسلح ، ژنرال پل ایتون مدیر عامل دامپزشک صدای پایه و اساس است.

نامه ای به امضا رسید ایتون و بازنشسته ارتش مسلح ، Gens. اریک اولسون و گیل پولاک; بازنشسته ارتش Brig. Gens. Nolen Bivens و Steve Anderson; و بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی Brig. Gens. Leif Hendrickson و استفان چنی.

از زمان شروع این بیماری همه گیر ملی, پارک, خدمات بسته شده است و یا دسترسی محدود در بسیاری از پارک های ملی در حالی که waiving هزینه های ورودی در آن است که باز باقی می ماند و یا محدود کرده اند دسترسی داشته باشید.

بازدید کنندگان مراکز دستشویی و محبوب بسیاری از مسیرهای پیاده روی نیز بسته به رعایت دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

ادامه مطلب: مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong سرطان ریه مبارزه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>