گزارش های غیر نظامی کشته در حمله هوایی آمریکا در حال الشباب تبلیغات وزارت دفاع می گوید

مقامات آمریکا و آفریقا فرمان در حال دعوا اخبار گزارش می دهد که یک غیر نظامی کشته شد در یک “دقت هوایی” در نزدیکی جوامع سومالی در این ماه گفت: این گزارش بر اساس تبلیغات را از یک گروه تروریستی است.

این اعتصاب صورت گرفت, مارس 10 کشته و یک تروریست با توجه به انتشار از AFRICOM: “یک الشباب عضو همدستی در قتل حداقل شش گناه سومالی.”

الشباب یک القاعده مرتبط, گروه شبه نظامی مستقر در شرق آفریقا. اهداف آن عبارتند از سرنگونی دولت سومالی.

دو خبر رسانه های دروغ گزارش تلفات ملکی اخیر در این حمله به گفته مقامات در این انتشار است. یکی از آنها گفت که الشباب وابسته به شبکه SomaliMemo.

آوریل 10 حمله هوایی انجام شد در هماهنگی با دولت سومالی و گرفت بعد از الشباب هدف تا به حال ترس و وحشت یک روستا در نزدیکی تخمگذاری به قتل اجساد سربازان از سومالی ارتش ملی AFRICOM مقامات گفت. شبه نظامی کشته شد آنها گفت: پس از خروج این روستا با دیگر مبارزان و ورود “یک کنترل از راه دور و منزوی منطقه است.”

مرتبط با: ارشد الشباب رهبر کشته شده توسط ما اعتصاب در سومالی پنتاگون می گوید

“این بود که هیچ بی گناه غیر نظامی. این بود که هدفمند و عمل شنیع. آن را یک جنایت جنگی توسط یک الشباب تروریستی که تخریب بدن برای ترساندن و ارعاب گناه سومالی به تسلیم” ارتش مسلح ، ژنرال ویلیام Gayler ایالات متحده آفریقا فرمان مدیر عملیات در بیانیه ای گفت:. “این تروریست ها مطرح شده با الشباب پرچم برجسته نشان داده می شود در پس زمینه به عنوان سومالی در تمام سنین را به معرض خود را وحشتناک نمایش گذاشته شده است.”

آوریل 10 هوایی که مقامات اعلام عمومی همان روز و یک روز پس از دیگری هماهنگ اعتصاب مارس 9 نزدیکی Kobon سومالی. ده تروریست کشته شدند که در اعتصاب با توجه به اطلاعیه ها. در آن زمان AFRICOM گفت: هیچ غیرنظامی بودند کشته و یا زخمی در حملات.

وقتی که می آید به تلفات غیر نظامی در آفریقا, اما, بسیاری از را متهم کردند که وزارت دفاع از شکست در مسئوليت اقدامات و پوشش تا شواهد.

در آوریل 1, سازمان عفو بین المللی را متهم به دفاع از عدم افشای آن مارس حملات هوایی در سومالی به حال منجر به کشته شدن دو غیرنظامی و زخمی شدن یکی دیگر از سه.

AFRICOM را حفظ کرده است در اظهاراتی که تنها تروریست ها کشته شدند در حملات.

“ما در عمق پس از اعتصاب تحلیل متکی بر هوش روش های که در دسترس هستند به غیر نظامی سازمان ها از جمله سازمان عفو بین الملل” مقامات گفت: در بیانیه منتشر شده رویترز ، “فرمان را از تلفات غیرنظامی اتهام فرایند ارزیابی دقیق و جامع و به رهبری یک تیم از کارشناسان است.”

به تاریخ AFRICOM اعتراف کرده فقط یک حادثه با تلفات ملکی: آوریل 1, 2018, اعتصاب که به کشته شدن دو شرح داده شده توسط عفو به عنوان یک زن و کودک خردسال.

در پی یک Jan. 5 کشته در حمله نیروهای ایالات متحده در Manda خلیج فرودگاه کنیا در مرز سومالی ایالات متحده ramped تا حملات این گروه است. سه آمریکایی کشته شدند در این حمله.

با توجه به ارزیابی از Airwars ذکر شده توسط سازمان عفو بین الملل نیروهای آمریکایی انجام داده اند 32 حملات هوایی بر اهداف در سومالی از 1 آوریل در مقایسه با 63 برای همه 2019.

AFRICOM اعلام کرده است شش حملات هوایی در سومالی تا کنون در این ماه است. یک آوریل 2 اعتصاب با موفقیت حذف یوسف Jiis یک عضو کلیدی از دیدگاه رهبری, مقامات گفت.

“ضعیف پایدار عملیات نظامی به رهبری [Somali National Army] و [ماموریت اتحادیه آفریقا در سومالی] نیروهای الشباب به طور فزاینده ای با تکیه بر دروغ و تبلیغات از جمله انتشار وحشتناک, تصاویر تایید نشده از تلفات افراد ملکی در تلاش برای گرفتن توجه رسانه ها و همچنین فریب سومالی عمومی” AFRICOM مقامات گفت.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: SecDef اعلام کرد قصد دارد به گسترش نیروی گسترده محدودیت های مسافرتی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر