گزارش: آلمان بازسازی ارتش نخبگان واحد بیش افراط گرایی

برلین — آلمان وزیر دفاع گزارش قصد دارد به بازسازی این کشور واحد نیروهای ویژه پس از اتهامات متعدد از راست افراط گرایی است.

وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer به نام یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه به بحث در مورد “تحلیل ساختاری” از دستور Spezialkraefte یا KSK واحد زیر در تجزیه و تحلیل او دستور داده است.

دفتر او نمی خواهد بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر اما Die Welt روزنامه گزارش روز شنبه که او قصد دارد برای اعلام اصلاحات ساختاری واحد از جمله انحلال یکی از آن چهار مبارزه با شرکت های است که مرکز افراط گرایی اتهامات. Die Welt و Frankfurter Allgemeine Zeitung گزارش حدود 70 سربازان تحت تاثیر قرار خواهد.

در یک صدای جیر جیر وزارت دفاع گفت: “تحت تاثیر واحد و پرسنل خود را” تا به حال مطلع شده است که جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد در Kramp—Karrenbauer اخبار کنفرانس.

بخشی از آلمان بوندس نظامی به KSK تشکیل شد به عنوان یک واحد ارتش در سال 1996 با تمرکز بر ضد تروریسم عملیات و گروگان نجات از مناطق خصمانه. آن را در خدمت در افغانستان و بالکان و عملیات خود را در حال مخفی نگه داشته است.

محققان نظامی شده اند به دنبال به واحد پس گروهی از رسانههای آلمانی گزارش داد در سال 2017 است که در یک حزب دور رفتن اعضای نمایش داده شده به هیتلر ادای احترام گوش به جناح راست افراطی و موسیقی و شرکت در یک بازی است که درگیر یک خوک جای خود غلت بزنید سر خود را. در ژانویه نظامی گزارش 20 سربازان تحت سوء ظن راست افراطی.

در ماه مه رئیس واحد Brig. ژنرال مارکوس Kreitmayr گفت: سربازان که او نمی خواهد تحمل افراط گرایی در صفوف.

در یک مربوط به حرکت Kramp-Karrenbauer پیشنهاد کرده است قانونی که اجازه می دهد نظامی به سرعت اخراج سربازان اگر ادامه حضور خود را خواهد “به طور جدی تهدید نظامی سفارش و یا شهرت بوندس.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>