گزارش نیروی دریایی حامل COVID-19 شیوع Prepped برای انتشار

نیروی دریایی در حال آماده سازی برای عموم انتشار یافته های یک تحقیق در آن انجام شده با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پس از رمان coronavirus از طریق خدمه مستقر در ناو هواپیمابر آلوده کردن بیش از 1100 و کشتن یکی است.

یافته های نیروی دریایی و CDC بررسی شیوع COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus روی ناو تئودور روزولت در حال انتظار برای منتشر می شود, هفته آینده میلر ، فیلیپ سایر عملیات رئیس مسئول خدمات coronavirus پاسخ گفت: در یک تماس تلفنی با خبرنگاران.

جزئیات بعدی: رهبران نظامی به نیروهای: از آن زمان به بحث در مورد نژاد پرستی و تظاهرات

درس های آموخته شده از این مطالعه برای اولین بار در ماه آوریل اعلام خواهد شد گنجانیده شده هدایت کل نیروی دریایی دستور داده شده است به دنبال در طول همه گیر جهانی است که Sawyer به نام بی سابقه محیط زیست است.

بررسی نتایج انتظار می رود نشان می دهد که چگونه بسیاری از روزولت از اعضای خدمه که داوطلب به شرکت در مطالعه توسعه خنثی سازی آنتی بادی های ساویر گفت. محققان در چین یافت می شود اکثر مردم در یک خوشه از COVID-19 بيمار تولید سطح بالایی از آنتی بادی خنثی که متوقف کردن ویروس از آلوده کردن سلول های جدید accordingto اخبار علمی.

ملوانان که شرکت کردند در این تحقیقات به توافق پرسشنامه سلامت, آزمایش خون بینی و سواب ساویر گفت.

“من به دنبال به جلو به دیدن خود را تجزیه و تحلیل … در شرایط از آنچه در صد از این گروه طراحی و توسعه آنتی بادی,” او گفت:.

روزولت شده در مرکز نیروی دریایی COVID-19 مبارزه است. این سرویس تا به حال بیشترین تعداد از موارد در وزارت دفاع صفوف و بحران بهداشت و درمان در حامل عناوین ساخته شده. تصمیم اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly به آتش افسر فرمانده هشدار داد که این ویروس به سرعت در حال گسترش در کشتی باعث این سرویس به منظور جداگانه بررسی است.

که بررسی کامل شده است اما همچنان تحت بررسی توسط نیروی دریایی بالا دریاسالار.

ساویر گفت: نیروی دریایی رهبران امید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه COVID-19 اسپرد از افرادی که بدون علامت است که ثابت کرده است یکی از بزرگترین چالش ها با این coronavirus فشار است. مقامات گفت: در ماه آوریل که بیش از نیمی از حدود 300 روزولت از اعضای خدمه که تست مثبت در آن زمان را نشان نمی دهد هر COVID-19 علائم.

“من فکر می کنم ما باید یک کمی ایده بهتر از آنچه که بروز واقعی بدون علامت عفونت است,” او اضافه شده است.

ساویر و نیروی دریایی جراح عمومی عقب Adm. بروس گیللینقم توسعه جدید راهنمایی تمام نیروی دریایی واحد باید به دنبال در طول این بیماری همه گیر. اقدامات شامل 14 روز sequesters و پزشکی نمایش قبل از استقرار و ماسک صورت و اجتماعی فاصله هر زمان ممکن است.

نیروی دریایی ساویر گفت: همچنان به یادگیری از COVID-19 شیوع بیماری در تئودور روزولت و ویرانگر Kidd که مجبور به بازگشت به بندر در مه با توجه به تعداد موارد مثبت.

“اعتقاد ما در سریع چرخه بازخورد از ورق عرشه از ما مردمی که در خارج وجود دارد انجام کار برای ارائه بهترین خدمات ممکن شیوه — ترکیبی است که با بهترین شواهد پزشکی — برای حفاظت از ملوانان و اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن عامل,” او گفت:.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]به دنبال او را در توییتر@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی می خواهد برای تعیین ‘پناهگاه امن’ پورت که در آن کشتی می تواند به توقف در طول همه گیر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>