ریورساید کالیفرنیا. — از دست دادن هیدرولیک فشار مانع یک خلبان نظامی از کنترل F-16 جت که سقوط کرد به یک انبار در سال گذشته فقط در خارج از پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا با توجه به گزارش روزنامه پنج شنبه.

خلبان خارج شده و با چتر نجات به ایمنی قبل از گارد ملی هوایی F-16 ناودان به انبار در مارس 16. هیچ انفجار از تصادف و بدون آسیب های جدی در میان کارگران در کسب و کار حدود 65 مایل (105 کیلومتر) در شرق لس آنجلس.

دو دریچه بودند به طور نادرست نصب شده بر روی جت و در نتیجه آسیب هایی که ناشی از مایع هیدرولیک به نشت با توجه به 22 صفحه: نیروی هوایی ایالات متحده در گزارش به دست آمده توسط رودخانه مطبوعات-سازمانی.

دریچه بخشی از یک پرواز-سیستم کنترل بود که بازرسی و نگهداری در ژانویه 2019. آنها نصب شده در این هواپیما ماه بعد پس از یک امکان هیدرولیک نشت کشف شد با توجه به گزارش مورخ مارس 14.

“شواهد نیز حاکی از ناکافی تعمیرات اساسی فرایند است که فاقد روش موثر برای شناسایی نامناسب نصب و راه اندازی ISA بررسی شیر” در این گزارش است.

F-16 بود که یکی از دو جت انجام دریل 120 مایل (193.12 کیلومتر) در شرق پایگاه هوایی در مرز شهرستانها از رودخانه و Moreno Valley.

خلبان تنها فرد در هیئت مدیره سوخته سوخت قبل از بیرون آوردن با توجه به گزارش.

F-16 اختصاص داده بود به 114هفتم جنگنده بال در جو فاس زمینه در داکوتای جنوبی و زد ماموریت برای 144 جنگنده بال در ماه مارس این روزنامه است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: Thunderbirds, Blue Angels تیم برای دراماتیک سلام به کروناویروس پاسخ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de