گزارش FBI در بر داشت سلاح تله پس از دستگیری 3 نظامی جانبازان

لاس وگاس — ماموران اف بی آی در بر داشت ژنده پوش و بنزین و قوطی های آئروسل و سلاح همراه با تله آتش بازی و دست نوشته های نظامی و تاکتیک های بقا در حالی که خدمت حکم جستجو بر سه نوادا مردانی که مقامات می گویند به دنبال جرقه طی سال های اخیر لاس وگاس تظاهرات با توجه به گزارش پلیس به دست آمده از دوشنبه.

ایالات متحده دادستان ها می گویند Stephen T. Parshall, 35, Andrew T. Lynam جونیور 23 و William L. Loomis, 40, روابط به یک جنبش راست افراطی دفاع از سرنگونی دولت ایالات متحده. مقامات گفتند مردان امیدوار به انجام یک طرح برای ایجاد ناآرامی های مدنی با سرمایه گذاری در تظاهرات بیش از کسب و کار بسته و با توجه به کروناویروس و بعد از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

Parshall Lynam و Loomis, همه مردان سفید پوست با نظامی ایالات متحده تجربه در حال حاضر هر دو فدرال به اتهام توطئه برای آسیب و نابود کردن با آتش و مواد منفجره و در اختیار داشتن سلاح گرم ثبت نشده. آنها همچنین به اتهام جنایت توطئه تروریسم و مواد منفجره در اختیار دادگاه های ایالتی.

آنها دستگیر شدند 30 مه به عنوان آنها آماده برای شرکت در یک اعتراض فلوید مرگ پس از پر کردن قوطی های گاز در یک پارکینگ و ساخت کوکتل مولوتف در بطری های شیشه ای دادستان گفت: در شارژ اسناد و مدارک.

در بستر Parshall کامیون اف بی آی در بر داشت نوار قرمز ژنده پوش و بنزین با توجه به پلیس گزارش. داخل کامیون بودند قوطی های آئروسل و سلاح.

داخل Loomis های FBI در بر داشت یادداشت های دست نویس از تاکتیک های نظامی ممکن است سراغ راه ها و مکان های خارج از محدوده شهر. آنها همچنین دریافتند “کشتن جعبه تاکتیک های بقا آتش بازی به عنوان حواس او را پرت” مواد منفجره ساخته شده از مواد استفاده می شود در درجه اول برای تمرین هدف و تله های دیگر با توجه به گزارش پلیس.

اف بی آی و باراک اوباما در نوادا نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد “کشتن جعبه.”

وکیل رابرت Draskovich نمایندگی Parshall گفت: مشتری خود در نظر دارد به اعتراف به گناه نیست و مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

“این مورد در درجه اول بر اساس محرمانه خبرچین است که ذاتا غیر قابل اعتماد” Draskovich روز دوشنبه گفت:. “من نگران هستم در مورد آنچه که این فرد برای به دست آوردن با گفتن این داستان است.”

وکلای Loomis و Lynam بلافاصله پاسخ دوشنبه به پیام ها به دنبال نظر.

این شکایت در ایالات متحده دادگاه منطقه در لاس وگاس در هفته گذشته گفت: این مردان خود را شناسایی به عنوان بخشی از ضد دولت “boogaloo” جنبش سست اینترنت-ریشه شبکه ای از علاقه مندان به اسلحه که اغلب اکسپرس پشتیبانی برای سرنگونی دولت ایالات متحده. نام خود را از یک مرجع به یک سال 1984 عاقبت فیلم به نام “Breakin’ 2: Electric Boogaloo” یک کلمه کد برای دومین جنگ داخلی.

مردان در حال برگزار شد 1 میلیون دلار اوراق قرضه در هر Clark County jail. آنها با توجه به حضور در دادگاه در هفته آینده.

پس از دستگیری Lynam گفت و افسران پلیس که این گروه شروع شده است در Facebook اما تکامل به استخدام “افراد همفکر” در تظاهرات و اعتراضات با اعضای بودن vetted تحت تربیت بدنی و نقشه برداری اجرای قانون در اعتراضات و تظاهرات.

Lynam عذرخواهی کرد “و گفت که او متاسفم برای خطر اقدامات خود را ممکن است باعث به لاس وگاس شهروندان که درگیر در قانون اساسی فعالیت های حفاظت شده” با توجه به گزارش پلیس.

Loomis یک آمریکایی کارگر گفت: افسران پلیس که او به دنبال یک خروجی برای بیان خشم, خشم و سرخوردگی در ایالات متحده است. او به پلیس گفت که او تلاش برای متقاعد کردن این گروه به پیاده روی بروید به جای حضور در تظاهرات شب از دستگیری, اما پلیس گفت: Loomis سعی به فرار در طول بازداشت خود و حمل پنهان اسلحه گرم بلند, سلاح, مهمات, رادیو و دیگر تجهیزات با توجه به گزارش پلیس.

Parshall کاهش یافته است به مصاحبه توسط پلیس.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کن Ritter در لاس وگاس کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MICHELLE L. قیمت از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im