گزارش: ‘گیج کننده’ خطا در دامپزشکان خانه در میان شیوع بیماری مرگبار

رهبری یک خانه برای پیری جانبازان در ماساچوست که در آن نزدیک به 80 ساکنان بیمار با کروناویروس درگذشت بسته بندی بیماران مبتلا به زوال عقل به شلوغ واحد به عنوان ویروس گسترش یکی از چندین “کاملا گیج کننده” تصمیم گیری است که به کمک این بیماری شایع اجرا محققان گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز شنبه.

سرپرست هولیوک سربازان خانه بود واجد شرایط برای اجرا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و “قابل توجهی خطاها و شکست” او و تیم خود را ساخته شده است به احتمال زیاد منجر به مرگ و میر وجود دارد محققان در بر داشت. در میان آنها یک تصمیم باعث کمبود نیروی انسانی به ترکیب دو قفل زوال عقل واحد که هر دو در حال حاضر قرار دارد برخی از ساکنان با ویروس.

“به جای جداسازی کسانی که با این بیماری از کسانی که بدون علامت — یک شعار اساسی کنترل عفونت — تحکیم این دو واحد منجر به بیش از 40 جانبازان شلوغ به یک فضای طراحی شده برای نگه داشتن 25. این ازدحام مخالف بود از کنترل عفونت; به جای آن قرار داده و کسانی که بدون علامت در خطر حتی بیشتر از قرارداد COVID-19” این گزارش گفت:.

هنگامی که یک مددکار اجتماعی نگرانی در مورد حرکت ارشد پرستاری افسر گفت: “مهم نبود چون (جانبازان) بودند همه در معرض به هر حال وجود دارد و نه کارکنان به اندازه کافی برای پوشش هر دو واحد” در این گزارش است. یک کارمند که به کمک حرکت بیماران مبتلا به زوال عقل از محققان گفت: او احساس او “راه رفتن (جانبازان) به اعدام محکوم کنند.” پرستار گفت: بسته بندی زوال عقل واحد نگاه “مانند یک میدان جنگ در چادر که در آن تختخواب تاشو همه در کنار یکدیگر است.”

به عنوان ویروس در زمان برگزاری رهبری تغییر از تلاش برای جلوگیری از گسترش آن “برای آماده شدن برای مرگ و میر ناشی از نمرات از ساکنان” این گزارش گفت:. در روز جانبازان منتقل شدند بیش از یک دوجین اضافی بدن کیسه فرستاده شد به همراه زوال عقل واحد محققان گفت. بعد یک کامیون یخچال برای نگهداری بدن است که نمی خواهد جا در خانه سردخانه وارد این گزارش گفت:.

از مارس 1, 76 جانبازان که قرارداد COVID-19 در خانه فوت کرده اند, مقامات گفت. یکی دیگر از 84 جانبازان و کارکنان بیش از 80 نیز آزمایش مثبت است.

اولین جانباز آزمایش مثبت 17 مارس است. حتی اگر او تا به حال شده است در نشان دادن علائم هفته کارکنان “چیزی برای منزوی کردن” او تا زمانی که آزمون خود را برگشتم مثبت اجازه می دهد او را به باقی می ماند با سه هم اتاقی سرگردان واحد و صرف زمان در یک اتاق مشترک محققان گفت.

یک وکیل برای سرپرست بنت والش گفت: آنها اختلاف بسیاری از این تحقیقات را یافته و “نا امید است که این گزارش شامل بسیاری از اتهامات بی اساس که بی اهمیت به مسائل در دست بررسی است.” وکیل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که “والش رسیده برای کمک به زمانی که بحران آغاز” و به دنبال گارد ملی کمک.

“شکست از کشورهای مشترک المنافع به پاسخ مثبت به این درخواست کمک به بسیاری از مشکلات مطرح شده در این گزارش” وکیل ویلیام بنت گفت.

والش قرار داده شد در مرخصی اداری مارس 30 و مدیر عامل غرب ماساچوست بیمارستان وال Liptak در زمان بیش از عملیات.

سوزان کنی که 78 سال از درگذشت پدر در آوریل پس از ابتلا به ویروس در خانه گفت: او وحشت زده شد او به عنوان خوانده شده اطلاعات بیشتر در مورد جانبازان محروم مراقبت های اولیه.

“عمل باید گرفته شود” گفت: کنی دختر نیروی هوایی جانباز چارلی لوول. “ما می خواهیم این را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

این گزارش گفت: مقامات وزارت امور جانبازان خدمات آگاه بودند والش “کاستی” اما موفق به انجام به اندازه کافی در مورد آن است. رئیس ستاد وزیر از جانبازان خدمات فرانسیسکو Urena از محققان گفت: آنها فکر والش بود “در بیش از سر خود” و نه صرف زمان کافی در خانه است. اما Urena مجاز والش به باقی می ماند در ،

Urena به خبرنگاران گفت: اواخر روز سه شنبه او خواسته شد تا استعفا پیش از انتشار این گزارش ،

“من بسیار متاسفم” Urena گفت WCVB-تلویزیون. “من سعی کردم بهترین من.”

کالیفرنیا ، چارلی بیکر که استخدام سابق دادستان فدرال علامت Pearlstein برای انجام تحقیقات به نام جزئیات در گزارش “هیچ چیز کوتاه از روده غم انگیز.” بیکر اذعان کرد که دولت او را به درستی نمی نظارت هولیوک یا خانه سرپرست.

“از دست دادن زندگی دشوار است برای حتی فکر کردن یا صحبت کردن در مورد. اتفاقاتی که صورت گرفت در هولیوک سربازان در مارس واقعا وحشتناک و غم انگیز” بیکر خبرنگاران در یک کنفرانس خبری.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی نیز در حال بررسی برای تعیین اگر اقدام قانونی موجه است, او گفت:. و باراک اوباما در ماساچوست و وزارت عدالت و حقوق مدنی بخش به دنبال به اینکه خانه تجاوز دستياران حقوق با شکست به آنها ارائه مراقبت های پزشکی مناسب.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ALANNA DURKIN غنی تر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>