باقی مانده است از دست رفته سرباز ونسا Guillen شناسایی خانواده وکیل می گوید

دالاس — ارتش محققان را شناسایی کرده اند که بدن یک سرباز که از بین رفته بیش از دو ماه پیش از یک پایگاه در تگزاس به گفته یک وکیل برای سرباز ،

باقی می ماند در بر داشت هفته گذشته به خاک سپرده شد در نزدیکی فورت هود متعلق به Spc. ونسا Guillén و مقامات ارتش به اطلاع خانواده او در هوستون یکشنبه, وکیل ناتالی Khawam آسوشیتدپرس گفت. Guillén که گم شده بود از ماه آوریل کشته شد و تجزیه توسط یک سرباز دیگر که در زمان زندگی خود را در هفته گذشته فدرال و نظامی محققان گفته اند.

بقایای انسانی یافت شد روز شنبه در نزدیکی لئون رودخانه در بل شهرستان حدود 20 مایل (32 کیلومتر) در شرق فورت هود در طول یک جستجو برای Guillén. سخنگوی ارتش گفت یکشنبه که آنها هنوز هم در حال انتظار برای شناسایی مثبت از آن باقی مانده است.

محققان قادر به استفاده از دندان پرونده برای شناسایی Guillén چرا که دولت از او باقی مانده است و به جای استفاده از DNA از استخوان و مو و نمونه Khawam گفت. Guillén خانواده دریافت اطلاعات در این شرکت از خود کشیش, او گفت:.

مقامات ارتش شناسایی سرباز مشکوک در Guillén ناپدید شدن به عنوان آرون دیوید رابینسون. Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک 22 ساله غیر نظامی از جامعه نزدیک در نزدیکی فورت هود دستگیر شد و به اتهام یک تعداد به اتهام کمک به پنهان کردن بدن از 20 سال, سرباز, با توجه به شکایت کیفری.

Guillén خانواده گفته است که آنها باور دارند که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط رابینسون و خواستار بررسی کنگره.

Mayra Guillen هفته گذشته گفت که خواهرش گفته بود با مادر خود در مورد تجربه آزار و اذیت جنسی, اما که مادر شده است بیش از حد را ویران کرد به صحبت در مورد آن است. از مکالمات متن خود Mayra Guillen گفت که او معتقد است خواهر او نگران بود در طول زمان خود را در فورت هود.

Khawam گفت: نظامی آزار و اذیت جنسی “بیماری همه گیر” و توجه به خواسته های از کنگره است. “شما نمی توانید به نوبه خود چشم نمی,” او گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جیک BLEIBERG از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de