دلیل #325,140 به عشق Raspberry Pi? آن می تواند زندگی شما را نجات دهد

تمشک Pi میکرو هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, ممکن است یکی از مهم ترین قطعه از فن آوری از اوایل قرن 21.

برای سال ما لذت می برد بسیاری از مبتکرانه مورد استفاده برای ارزان-به-تراشه های مادربرد در حالی که آن را دارای نقش مهمی در آوردن برنامه نویسی به جریان اصلی برنامه درسی.

بعد در پی این لیست در حال رشد از دستاوردهای یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی یک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus بیمار و سهولت کمبود مزمن مراقبت های ویژه دستگاه.

نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی است که یک Raspberry Pi صفر در قلب و ساخته شده است با کم هزینه و آسان-به-منبع تجهیزات برای آزمایش در دانشگاه بوگوتا, کلمبیا.

مرتبط با: باور نکردنی Raspberry Pi پروژه

رباتیک مهندس مارکو Mascorro ساخته شده است دستگاه شده و منبع باز برنامه های آنلاین در ماه گذشته و پس از تصفیه تجهیزات زیر بازخورد از کسانی که در صنعت بهداشت و درمان.

مارکو Mascorro “من یک مؤمن واقعی است که فناوری می تواند به حل بسیاری از مشکلات ما در حال حاضر به طور خاص در این بیماری همه گیر” او به بی بی سی گفت. “زیبایی در حال توسعه نرم افزار-محور سیستم ما می تواند به ایجاد تغییرات در فرآیندهای بدون انجام خیلی به سخت افزار است.”

اگر آزمون در بیمارستان دانشگاه پاپی Xavierian دانشگاه و لوس آندس دانشگاه موفق هستند امید است لازم تصویب زمان را می توان کاهش داد به منظور دریافت هواکش به خط مقدم کارگران در زمان برای نجات زندگی COVID-19 بيمار. این امکان Pi-مجهز به فن می تواند وارد تولید انبوه به زودی و در بيمارستان اواسط سال 2020 است.

در گذشته ما دیده ایم Raspberry Pi نانوا آمد تا در نسخه های درخشان یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی های کنسول های برقی اسکیت دستگاه مخابره فیلم ناطق الکترونیکی تخته شطرنج و خیلی بیشتر. این ممکن است به اثبات می شود مهم ترین از همه است. بیایید امیدواریم که همه چیز اجرا می کند هموار.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر