ریگان نیمیتز وارد دریای چین جنوبی به چین انجام آن را تمرین نظامی

آمریکا دو هواپیمای حامل وارد flashpoint دریای چین جنوبی برای عملیات مشترک در شنبه بخشی از یک تلاش هماهنگ با واشنگتن برای اطمینان بخشیدن به متحدان و شرکای خود در منطقه و مقابله با پکن حرکت می کند و در مورد اختلاف خواهیم داشت.

“دو حامل عملیات” شامل یوکوسوکا, استان کاناگاوا مبتنی بر یو اس اس رونالد ریگان و USS Nimitz بودند تایید توسط سخنگوی ریگان. آنها می آیند به عنوان چین انجام خود تمرینات نظامی در مقیاس بزرگ در نزدیکی رقابت سلیمان است که آن را به کنترل در دریای چین جنوبی را پاراسل زنجیره ای. چینی تمرینات آغاز شد که چهارشنبه به علت قرار دادن تا یکشنبه. معلوم نبود که در آن ایالات متحده عملیات خواهد گرفت.

یک سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده گفت: حامل عملیات انجام شد به “پشتیبانی رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام” اما آنها هم به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای ارسال یک پیام به هر دو پکن — که واشنگتن دارای برچسب “رقیب استراتژیک” — و شرکای منطقه ای.

“High-end یکپارچه تمرینات ساخت بی نظیر انعطاف پذیری و استقامت قدرت مانور و شلیک در یک دامنه warfighting محیط زیست” سرهنگ Cmdr. شان Brophy سخنگوی ریگان اعتصاب حامل گروه گفت: ژاپن بار. “این تلاش ها حمایت پایدار تعهدات ایالات متحده به ایستادن برای حق همه ملت ها به پرواز بادبان, و کار هر جا که قوانین بین المللی اجازه می دهد.”

Brophy گفت: شانس برای دو اعتصاب حامل گروه برای آموزش و کار با هم در منطقه “فراهم می کند فرماندهان مبارز با عملیاتی قابل توجهی انعطاف پذیری و قابلیت هایی که تنها به نیروی دریایی ایالات متحده می تواند فرمان.”

ژاپن تایمز گزارش داد که دو حامل تا به حال انجام مانور مشترک در مجاور دریای فیلیپین روز یکشنبه گذشته و یو اس اس تئودور روزولت حامل نیز در این منطقه است. تحلیلگران گفته اند که با داشتن سه حامل در غرب اقیانوس آرام است که غیر معمول است.

با توجه به نیروی دریایی آخرین بار دو حامل بودند در دریای چین جنوبی با یکدیگر شد سپتامبر 2014 وقتی که یو اس اس جورج واشنگتن و USS Carl Vinson اعتصاب حامل گروه عمل وجود دارد و در شرق دریای چین.

ارتش ایالات متحده در ماه های اخیر دست و پنجه نرم با بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان جنگ برای حفظ آن حضور توانمند در غرب اقیانوس آرام در حالی که هر دو اطمینان متحدان و جلوگیری از چین از سرمایه گذاری در هر ادراک شده باز.

نیروی دریایی است و پس از بازگشت از موارد COVID-19 شناسایی شد در برخی از کشتی های خود را از جمله عفونت روی هر سه حامل با بسیاری از سخت ضربه عروق بازگشت به عمل است.

“هدف این است که نشان می دهد یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به امنیت و ثبات منطقه ای” عقب Adm. جورج Wikoff به نقل از به نقل از وال استریت ژورنال که برای اولین بار گزارش تمرین. آموزش همچنین شامل چهار دیگر کشتی های جنگی و “round-the-clock پرواز تست توانایی قابل توجه حامل مبتنی بر هواپیما,” او اضافه شده است.

رشد تمرکز ایالات متحده بر اطمینان متحدان منطقه ای آمریکا اضافه خواهد شد به افزایش فشار بر چین که ادعا می کند بسیاری از دریای جنوب چین هر چند فیلیپین و ویتنام و مالزی و تایوان و برونئی نیز با هم تداخل دارند ادعا می کند در آب.

ارتش ایالات متحده به خشم پکن به طور منظم به برگزاری مانور و انجام “آزادی ناوبری عملیات” نزدیک به بیش از برخی از جزایر چین اشغال در دریای چین جنوبی از جمله خود انسان ساخته شده از جزایر.

واشنگتن lambasted پکن خود را برای ابراز وجود در آبراه از جمله ساخت و ساز در این جزیره ساخته که برخی از آنها خانه به درجه نظامی فرودگاه ها و سلاح های پیشرفته. آمریکا از ترس این پایگاه می تواند مورد استفاده برای محدود کردن حرکت آزاد در آبراه که شامل حیاتی دریای خطوط که حدود 3 تریلیون دلار در تجارت جهانی می گذرد هر سال است.

اگر چه Wikoff گفت: تمرینات نمی شد در پاسخ به چینی دریل پنتاگون تحویل یک تاول انتقاد از آنها تنها چند روز قبل از آن.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, وزارت دفاع, نام, چینی, تمرینات نظامی “آخرین در یک رشته طولانی از PRC اقدامات به اعمال غیر قانونی دریایی ادعا و نقطه ضعف آن در جنوب شرق آسیا کشورهای همسایه در دریای چین جنوبی است.”

PRC مخفف برای چین نام رسمی این کشور جمهوری خلق چین است.

هر دو ویتنام و فیلیپین نیز با انتقاد از تمرینات در روزهای اخیر — حرکت ستایش جمعه با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

“امریکا موافق با ما جنوب شرقی آسیا دوستان: PRC را رزمایش نظامی در آبهای مورد مناقشه دریای چین جنوبی است که بسیار تحریک آمیز. ما مخالفت پکن را غیر قانونی می کند. دوره” Pompeo در توییتر نوشت.

این مقاله نوشته شده توسط Jesse Johnson از ژاپن تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ژاپن تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>