جدیدترین خدمات جریان در بلوک Quibi انجام شده است سریع u-نوبه خود با طرح های جدید برای راه اندازی یک برنامه تلویزیون برای آن کوتاه-فرم اصلی برنامه نویسی است.

این سرویس که با هدف سرمایه گذاری بر روی ما همیشه کوتاه دهانه توجه توسط دربندی قسمت طول در ده دقیقه طراحی شده است که مصرف می شود در گوشی های هوشمند و یا قرص خود را در حالی که بینندگان را در رفتن هستند.

اما پس از فشار از پیشگامانی – اعتقاد به نزدیک دو میلیون شرکت دیگر برنامه ریزی برای محدود کردن بینندگان به صفحه نمایش کوچک تجربه می کنند.

کلمه می آید از مدیر عامل مگ ویتمن که گفته بلومبرگ “ما تا به حال تعداد زیادی از درخواست ها برای آن است.”

اما بینندگان نباید انتظار ورود یک تلویزیون هوشمند نرم افزار در آینده نزدیک با رئیس سابق HP و eBay هشدار مهندسین هنوز conceptualising برنامه.

“این کاملا یک مهندسی آسانسور – این آسان نیست – اما مهندسان در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد چگونه به انجام این کار در یک شتاب مقیاس زمان,” او گفت:.

ما به عنوان خوانده شده بررسی Quibi

Quibi است که در حال حاضر به یک دختر بسیار داغ با شروع ویتمن ادعا 1.7 میلیون نفر تا به حال از دانلود نرم افزار است که راه اندازی شده در مارس 6.

داده نشان می دهد که طراحی شده برای سریع مصرف در رفتن آن شده است ممکن است در یک زمان بد برای راه اندازی برنامه. شما می دانید چرا که به سختی و هر کسی که بر روی بروید در حال حاضر. اما به نظر نمی رسد که تا به حال بیش از حد منفی یک اثر در شماره های تا کنون.

ما در حال حاضر بررسی £7.99 یک ماه سرویس (که گران تر از دیزنی Plus, Apple TV Plus و basic Netflix ردیف) و نیست بیش از حد تحت تاثیر قرار با ارائه تا کنون.

وجود دارد نسبتا کتابخانه کوچک در راه اندازی و تا حد زیادی متفاوت تصویر با کیفیت است که maxes در 1080p. حداقل یکی از ما شکایت عمده فقدان یک برنامه تلویزیونی در حال تصحیح در جهت کوتاه. ما به شما اجازه می دانم زمانی که شما قادر خواهید بود به تماشای Chrissy دادگاه در تلویزیون های هوشمند خود را.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de