پوتین در مراسم دلسرد شدن-تخمگذار از کشتی های جنگی جدید در ضمیمه کریمه

مسکو — روسیه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور متعهد دوشنبه برای ادامه یک برنامه بلند پروازانه از ساختمان جدید کشتی های جنگی در سفر به کریمه که روسیه ضمیمه از اوکراین.

صحبت کردن در طول دلسرد شدن-تخمگذار از دو فرود کشتی در یک کارخانه کشتیسازی در کرچ, پوتین گفت که روسیه نیاز به یک نیروی دریایی قوی به دفاع از منافع خود و “کمک به حفظ تعادل استراتژیک و ثبات جهانی است.”

کرملین ساخته شده نظامی نوسازی اولویت خود را در میان تنش با غرب است که به دنبال مسکو 2014 الحاق کریمه.

سفارت آمریکا در اوکراین را محکوم کرد حرکت کرد و گفت در توییتر که “روسیه ساخت و ساز غیر مجاز از کشتی های جنگی در حاکمیت اوکراین قلمرو آن ضبط شده توسط نیروی نقض هنجارهای بین المللی یک بار دیگر.”

همگام با دلسرد شدن تخمگذار مراسم در کریمه, روسیه همچنین راه اندازی ساخت دو ناوچه در سن پترزبورگ و از دو هسته ای-صفحه زیردریایی در غول Sevmash کشتی سازی در شمال شهر سورودوینسک.

پوتین گفت که نیروی دریایی به سفارش 200 کشتی های جدید در طول هشت سال گذشته اضافه کرد که نوسازی را ادامه خواهد داد.

به دنبال نشان دادن آن رسیدن به جهانی نیروی دریایی روسیه به طور فزاینده اغلب با ارسال کشتی های خود را به نقاط مختلف جهان است.

پوتین گفت که نیروی دریایی در حال حاضر 60 عروق در ماموریت های گشت.

“ما را حفظ خواهد کرد تلاش برای توسعه مدرن نیروی دریایی و ساخت کشتی های مسلح با سلاح های جدید,” او گفت:.

مقامات روسیه اشاره کرد که ناوچه و زیر دریایی های هسته ای که گذاشته شد دوشنبه مسلح خواهد شد با hypersonic سلاح.

ارتش گفته است که جدید زیرکون hypersonic موشک های کروز قادر از اهداف قابل توجه 1000 کیلومتر (620 مایل) دور سفر در 9 برابر سرعت صوت قرار گرفته اند موفق آزمون و تجهیز خواهد شد در آینده نیروی دریایی کشتی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>