ارتقاء Nixed برای نیروهای ویژه افسر مسئول در طول سال 2017 نیجر کمین گزارش می گوید

ارتقاء ویژه نیروهای سرهنگ که مورد تایید 2017 ماموریت در نیجر که در آن چهار سربازان امریکایی درگذشت, لغو شده ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 خرداد 1399

ارتقاء ویژه نیروهای سرهنگ که مورد تایید 2017 ماموریت در نیجر که در آن چهار سربازان امریکایی درگذشت, لغو شده است, با توجه به یک گزارش خبری.

سرهنگ Bradley D. موسی به اتهام سوم نیروهای ویژه در اکتبر سال 2017 زمانی که نیروهای نظامی خود را کمین شد در حالی که در یک عملیات در بخشی از راه دور از نیجر.

جزئیات بعدی: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به " تهدید,' کلی می گوید:

ارتش, منشی, Ryan D. مک کارتی بود به اطلاع کمیته نیروهای مسلح سنا که موسی نامزدی برای سردار بود, خارج, نیویورک تایمز با استناد به unnamed دفاع مقامات روز جمعه گزارش داد.

یک سخنگوی ارتش کاهش یافته است به تایید گزارش و گفت: این سرویس نمی دیدگاهها برای نامزد شدن در نظر گرفته شده توسط مجلس سنا.

کمین در نیجر به کشته شدن گروهبان دوم ، Bryan C. سیاه, گروهبان دوم ، داستین رایت Sgt. لا David T. جانسون و گروهبان. 1st Class ارمیا W. Johnson. این درگیری شد و موضوع طولانی نظامی بررسی که در بر داشت که واحد کوچک بود بد مجهز شده که آن را تحت حمله از بسیار بزرگتر نیروی داعش در عراق و سوریه.

چند متحده افسران مواخذه شد برای نقش خود در برنامه ریزی و تصویب ماموریت و همچنین نظارت از نیروهای خود در منطقه است. در میان آنها دو ستاره به طور کلی مسئول عملیات ویژه فرماندهی آفریقا در آن زمان است.

موسی نامزد دریافت جایزه بود در اوایل سال برای تبدیل شدن به یک ستاره به طور کلی, اما در ماه مارس نام او را به طور موقت برداشته به درخواست برخی از نمایندگان مجلس این بار گزارش شده است. که حذف شد دائم در پی ارتش اقدام روز جمعه این روزنامه گزارش داد.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب