رئیس جمهور که نمی خدمت در لباس نباید به خاک سپرده شد در آرلینگتون سناتور می گوید

سناتور. Tammy Duckworth یک جنگ عراق جانباز و بنفش قلب گیرنده معرفی یک لایحه جمعه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش دفن مزایای در Arlington National Cemetery به ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور بدون در نظر گرفتن خدمت سربازی.

ایلینوی از حزب دموکرات روز چهارشنبه گفت که توصیه های ساخته شده در سال گذشته توسط ارتش ایالات متحده که به شدت کاهش واجد شرایط در زمین تدفین در آرلینگتون اما گسترش واجد شرایط برای برخی از شهروندان از جمله رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور خواهد بود “جای واقعی جانبازان که در خدمت و اعضای خانواده خود را.”

جزئیات بعدی: مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه تجلیل مؤتلفه مبارزان

برای حفظ فضای سمت چپ در گورستان Duckworth گفت: هیچ طرح دفن باید متعلق به غیر جانبازان.

“Arlington National Cemetery است زمین مقدس برای کسانی که زندگی خود را برای دفاع و حفاظت از این ملت” Duckworth در بیانیه ای گفت.

سال گذشته ارتش پیشنهاد کرد که واجد شرایط زیر-زمین تدفین در آرلینگتون تواند محدود به ایالات متحده خدمات اعضای کشته شده در جنگ و جانبازان که به دست آورده بنفش قلب یا اهدا شد ستاره نقره ای یا بالاتر.

زندانیان سابق از جنگ خواهد بود واجد شرایط به عنوان به خوبی به عنوان سربازان است که مرگ و میر شد مربوط به مبارزه با.

اما توصیه هایی نیز شامل رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و همچنین جانبازان که در خدمت به عنوان مقامات دولتی و “کمکهای قابل توجهی به این کشور را امنیتی در بالاترین سطح از خدمات عمومی.”

مقامات ارتش می گویند این محدودیت ها اجازه خواهد داد که گورستان را باز باقی می ماند برای 150 سال دیگر.

در حال حاضر با نظامی بازنشستگان واجد شرایط برای زمین تدفین و جانبازان که در سمت چپ سرویس تحت محترم واجد شرایط خود را به خاکستر موجود در این گورستان را columbarium و یا تو رفتگی در دیوار, ارتش برآورد گورستان خواهد بود در عرض 25 سال است.

حدود 7,000 interments انجام شده در ویرجینیا گورستان در هر سال.

Duckworth اتهامات عنوان شده است که توصیه به گسترش واجد شرایط به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ساخته شده در خارج از روند طبیعی و بدون مشورت با کمیته که پیش نویس توصیه هایی برای گورستان کمیته مشورتی در Arlington National Cemetery.

“این قانون باعث می شود مطمئن شوید که هیچ دفن فضا باید برای افراد محفوظ است که اعضای خدمات و یا جانبازان — حتی اگر او به عنوان رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

تنها رئیس جمهور ایالات متحده به خاک سپرده شد در Arlington National Cemetery هستند John F. Kennedy و ویلیام هوارد تافت. تفت به عنوان وزیر جنگ و بعد از آن پس از انتخابات ریاست جمهوری رئیس دادگستری به دیوان عالی ایالات متحده. کندی بود که مبارزه با کهنه خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده رزرو در طول جنگ جهانی دوم است.

دو تا از چهار زندگی سابق رئیس جمهور در حال جانبازان: رئیس جمهور سابق جیمی کارتر که فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی و خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, یک عضو تگزاس گارد ملی هوایی که صرف دو سال در وظیفه فعال در طول آموزش.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: جنگ کره POW در نهایت به خاک سپرده شود در Arlington National Cemetery

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>