Pompeo درصدد امکان اجلاس سران با کره شمالی

سئول کره جنوبی — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo عنوان امکان دیگری برای اجلاس بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را فقط می خواهید به تعامل اگر وجود دارد چشم انداز واقعی از پیشرفت.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in, که به نام و برای یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم جلسه پیش از انتخابات در ماه نوامبر پنج شنبه اذعان کرد که ایالات متحده و کره جنوبی روابط با کره شمالی هنوز مانند “راه رفتن بر روی یخ” پس از دو سال پر مخاطره summitry.

در یک مجلس سخنرانی ماه خواست کره شمالی برای بازگشت به اینتر-کره ای گفت و گو نیز که متوقف شده و به نام کره جنوبی نمایندگان مجلس برای حمایت از سیاست های دولت با هدف احیای همکاری های مرزی. او ساخته شده هیچ مستقيم اظهار نظر در چشم انداز آمریکا-کره شمالی شد.

Pompeo نظرات در یک فروم در واشنگتن در روز چهارشنبه به دنبال تکرار کره شمالی اظهارات و اصرار دارد آن را دیگر نمی خواهد هدیه تهمت مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که دستاوردهای سیاست خارجی هنگامی که آن را نه پاداش قابل ملاحظه ای در بازگشت.

“کره شمالی داده اند سیگنال های مخلوط, اما حقیقت این است که رئیس جمهور تهمت تنها می خواهد برای شرکت در یک اجلاس اگر ما این باور وجود دارد کافی احتمال است که ما می توانیم پیشرفت واقعی در دستیابی به نتایج است که مندرج در سنگاپور” Pompeo گفت: در طول این رویداد به میزبانی هیل با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس سران در ماه ژوئن سال 2018 است.

“شما نیاز به یک شریک مایل و کره شمالی انتخاب کرده اند در این نقطه در زمان به شرکت در راه است که می تواند منجر به یک راه حل بالقوه. ما امیدواریم که آنها به شما تغییر ذهن خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات سه بار پس از شروع پر مخاطره دیپلماسی هسته ای در سال 2018 آغاز و با نشست خود در سنگاپور که در آن آنها صادر مبهم پاکستان برای هسته ای-رایگان شبه جزیره کره بدون شرح وقتی که و چگونه آن را رخ می دهد.

اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه 2019 که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

برخی از تحلیلگران بر این باورند کره شمالی را برای جلوگیری از جدی مذاکرات با آمریکایی ها در حال حاضر قبل از اقدام احتمالی بازگشت به مذاکرات پس از انتخابات آمریکا. آنها می گویند کره شمالی به احتمال زیاد نمی خواهید را به هر گونه عمده تعهدات و یا امتیازات هنگامی که وجود دارد یک شانس ایالات متحده رهبری می تواند تغییر کند.

اما دیگران می گویند یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم جلسه نمی تواند غیر ممکن است. تهمت می تواند انتخاب کردن برای چیزی چشمگیر خود را برای بهبود کشویی نظرسنجی اعداد در حالی که کیم می تواند دیدن یک پنجره از فرصت بسته شدن با یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری و تلاش سریع ارز بین برگشت denuclearization مراحل و سخت به معکوس تحریم ها برداشته شود.

در میان مذاکرات متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کره شمالی شده است ramping تا فشار در جنوب قطع تقریبا تمام همکاری های دو جانبه و باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود در ماه گذشته.

ساخته شده برای تلویزیون تخریب به دنبال ماه از کره شمالی سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی کمک خواهد کرد که احیای شمالی را شکسته اقتصاد است.

در بیانیه هفته گذشته کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی گفت که او انتظار ندارد یکی دیگر از نشست با ایالات متحده در این سال اصرار دارد که چنین جلسه ای خواهد بود “غیر عملی” برای شمال.

اما او همچنین گفت: “شما هیچ وقت نمی دانید” گفت که یک جلسه امر بستگی دارد به اراده رهبران دو کشور و خواهان امتیازات عمده از واشنگتن به زنده نگه داشتن هسته ای دیپلماسی است.

طولانی مدت بن بست در مذاکرات هسته ای مطرح کرده اند شک و تردید در مورد اینکه آیا کیم جونگ سازمان ملل متحد تا کنون موافقت خود را به طور کامل ترک سلاح او به احتمال زیاد می بیند به عنوان قویترین تضمین بقا. برخی از کارشناسان از او به عنوان تلاش برای شکل دادن به دیپلماسی به عنوان یک سلاح کاهش مذاکره بین کشورهای هسته ای به جای ایران که در اوج تسلیم خود را از برنامه هسته ای.

این مقاله در نوشته شده بود توسط کیم تانگ-HYUNG از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>