تغییر سیاست به پایان خواهد رسید همراه تور برای استقرار نیروهای خود به بحرین, قطر

استقرار نیروهای به فرماندهی مرکزی ایالات متحده در منطقه خواهد شد به زودی گسترش به yearlong, بدون همراه تور به عنوان وزارت دفاع در ادامه به بررسی چگونه پرسنل postured در سراسر جهان پنتاگون اعلام کرد در روز سه شنبه.

بیش از دو سال آینده نیروهای خود را ببینید تورهای در هشت کشور گسترش به 12 ماه: بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی امارات متحده عربی و یمن و عراق است.

نیروهای خانواده ها اجازه داده شد به همراه آنها در آن تورهای, با توجه به یادداشت اعلام تغییر دهید. خانواده های نظامی در حال حاضر مجاز به همراهی خود را با خدمات اعضا به بحرین و قطر.

“خانواده در دو کشور مجاز به خدمت کردن خود باقی مانده تورهای” یادداشت متحده است.

جزئیات بعدی:فعال-سربازان وظیفه نه خوش آمدید در DC شهردار می گوید:

وزیر دفاع علامت Esper دستور بررسی تمام مبارز دستورات’ نیروی رکعت پس از 2018 ملی, استراتژی دفاع منتشر شد. نقد و بررسی است که به منظور اطمینان از هر دستور دارای ترکیب مناسبی از پرسنل و منابع به عنوان ماموریت تغییر برای مقابله با نزدیکی همکار دشمنان.

این تغییرات به فرماندهی تورهای نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد تعدادی از نیروهای که اعزام به منطقه و مقامات در بیانیه ای گفت. تعدادی از افراد وابسته در منطقه خواهد شد به تدریج کاهش می یابد.

“DoD پرسنل نظامی در حال حاضر اختصاص یافته به این منطقه پایان خواهد خود را به همراه تور و چرخه خارج و به تدریج در طی دو سال” این بیانیه می افزاید. “کسانی که دستور به آماده شدن برای حرکت به 30 روز از امروز اجازه خواهد داشت به [ایجاد یک تغییر دائمی از ایستگاه] به همراه تور, چند, همه, همراه تور باید کامل اوت 31 2022.”

تغییرات متصل نیست به این بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات اضافه شده است.

دو مبارز دیگر دستورات آمریکا و آفریقای جنوبی دستورات در حال حاضر به اتمام روند بررسی Esper دستور داد. بررسی برای تمام مبارز دستورات انتظار می رود برای تکمیل سپتامبر.

خدمات اعضا و خانواده های آنها گفته شده این تغییرات به فرماندهی استقرار خواهد نامحدود.

“خانواده ها باید پیش بینی است که این تور تغییر خواهد بود دائم” سیاست متحده است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:مقامات پنتاگون کم حرف در مورد که در آن توقف-حرکت سفارشات برداشته خواهد شد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>