پلیس در ایالت مین به دنبال کمک در شناسایی مشکوک به خرابکاری به نیروی دلتا استاد Sgt. گری Gordon سنگ مزار که به نظر می رسد به انجام شده است مدتی در دو هفته گذشته.

گوردون بود که پس از مرگ اهدا مدال افتخار برای شجاعت خود را در سال 1993 برای اولین بار نبرد موگادیشو در سومالی جنگ داخلی, دادن زندگی خود را به محافظت از یک سیم خلبان هلی کوپتر در طول این حادثه در مرکز کتاب و فیلم “سقوط شاهین سیاه.”

لینکلن اداره پلیس “با بسیار سنگین قلب” ارسال شده عکس از آسیب به Gordon سنگ مزار در Facebook ارسال درخواست کمک به چهارشنبه. آن را به نام گوردون زادگاه قهرمان برای شهر کوچک در حدود 50 مایلی شمال بنگر.

این تصاویر نشان طلا رنگ اسپری بر روی سنگ کتیبه از جمله نیروی دلتا نشان یک بره نماد و مدال افتخار.

“شده است وجود دارد بحث این است که این ممکن انجام شده است به عنوان یک اضافی افتخار که در آن مدال افتخار دریافت کنندگان باید طلا منبت کاری به نقوش و آن این است که هنوز یک کار در حال پیشرفت” پلیس اداره پست گفت. “در صورتی که مورد خانواده هرگز مطلع شد که این اتفاق می افتد.”

این بخش می تواند با ارائه یک به روز رسانی فوری پنج شنبه.

این شهر در استخدام یک شرکت سعی کنید به پاک کردن آن قبل از سفارش یک جایگزین جرمی Weatherbee لینکلن مدیر از گورستان پارک ها و تفریح گفته بنگر ایستگاه تلویزیونی WABI.

“نه تنها [گوردون] یک قهرمان محلی او یک آمریکایی واقعی قهرمان” Weatherbee گفت.

عضو 1st نیروهای ویژه عملیاتی جدا شدن-دلتا گوردون بود یک تک تیرانداز رهبر تیم در سرب Black Hawk هلیکوپتر ارائه پشتیبانی هوایی در طول Oct. 3, 1993 raid از پایتخت سومالی که طراحی شده بود به تصرف خود “ارزش و اهداف” وابسته warlord محمد فرح Aidid.

هنگامی که دو هلیکوپتر بودند به ضرب گلوله گوردون و گروهبان. 1st Class Randall Shughart بارها و بارها خواسته قرار داده می شود برای محافظت از بازماندگان در دوم سقوط سایت با وجود دانستن این که شبه نظامیان بودند بسته شدن در و که آنها به احتمال زیاد یک شانس ایستادن نیست پنتاگون در بیانیه ای گفت در ماه ژوئیه گذشته تجلیل گوردون.

این جفت ارز قرار داده شد حدود 100 متر از محل سقوط و مبارزه راه خود را از طریق تیراندازی و “متراکم و خم از shanties و حاجت ، در محل سقوط این خلبان و دو خدمه ستاد در حال حاضر مرده بودند اما گوردون کشیده رئیس استوار 3 Michael دورانت به شدت مجروح خلبان از خراب است.

او و Shughart سپس به مبارزه برای محافظت از سایت محیط تا Shughart بود به سختی زخمی شد و گوردون بود در حال اجرا پایین در تفنگ مهمات.

“موفق باشید” او گفت: توزیع یک تفنگ با آخرین پنج دور به خلبان. او به مبارزه با تپانچه. او به سرعت به ضرب گلوله کشته شد و دورنت به گروگان گرفته شد و برای حدود دو هفته.

گوردون خواهر برای اولین بار متوجه آشکار خرابکاری به gravesite در یک تصویر ارسال شده در Facebook او گفته مي شود ؛ برادر او به خاک سپرده شده است در کنار پدر سرجوخه اد گالو) Duane گوردون و قبر سایت بازدید غالبا ایستگاه تلویزیونی گزارش شده است.

“من هیچ کلمه ای برای آن” رابین Gordon گفت. “این فقط بی احترامی است.”

سایت “همه من را ترک کرده اند از او,” او گفت:, و آن را “به معنی جهان برای من است.”

بر اساس عکس ها را نگاه نمی کند به محلی سنگ قبر ساز Rustie Dolley مانند کسی تا به حال سعی در خراب کردن سنگ. اما حتی اگر با نیت خوب نیست مناسب است.

“اگر یک حرفه ای انجام داده اند آن را نمی باید نگاه کرد که گفت:” Dolley, اجرا می شود که سنبه بنای خدمات در لینکلن.

در Facebook پلیس خواسته برای کسب اطلاعات در این حادثه که آیا آن انجام شد “بدتر و یا با محترم قصد” و به نام حزب گناه به جلو آمده.

“انجام کار درست و روشن خود را در” پس از گفت. “قبل از اینکه ما به شما در پیدا کردن.”

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im