پلیس به ضرب شلیک مسلح در بیمارستان VA در میلواکی

میلواکی — یک مرد مسلح به یک تفنگ ساچمهای کشته شد توسط پلیس به عنوان او تلاش برای ورود به یک میلواکی, جانبازان, بیمارستان, با توجه به وزارت امور کهنه سربازان در افغانستان ،

مرد متوقف شده و پلیس در خارج از ورود به میلواکی VA Medical Center حدود 8:40 p. m. دوشنبه. پلیس دستور داد او را به رها کردن تفنگ خود را, اما او خودداری کرد و تهدید به اخراج چند عکس, مقامات گفت.

او به بیمارستان منتقل شد به بخش اورژانس جایی که او درگذشت, مقامات گفت. هیچ کس دیگری مجروح شد به Milwaukee Journal Sentinel گزارش شده است.

Milwaukee County District وکیل جان Chisholm پیوست محققان در صحنه است. این فرد مسلح شناسایی شد و جزئیات در مورد اینکه چرا او در بیمارستان نبودند بلافاصله منتشر شد.

پلیس به طور موقت بسته ورودی به فدرال اجرا تسهیلات مراقبت های بهداشتی که نشسته بر روی 245 هکتار (99 هکتار) در میلواکی را به سمت غرب. علاوه بر بیمارستان ملک همچنین شامل یک خانه سالمندان و یک domiciliary بستری برای سوء مصرف مواد و توانبخشی روانی.

و امکانات شده اند در سایت های عکاسی در جاهای دیگر. روز دوشنبه یک کهنه سرباز ارتش بود که به جرم تیراندازی و زخمی شدن دو نفر در داخل یک فلوریدا جانبازان درمانگاه در سال گذشته متعهد به مراقبت از سلامت روان تسهیلات برای 25 سال است.

در ژانویه VA پلیس در بیمارستانی در دالاس به ضرب گلوله یک مرد که به تسهیلات و تهدید کرد آنها را با چاقو.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>