مقدار زیادی از جریان خدمات و برنامه های اخذ شده است کودک پسند نسخه های به تازگی, اما در حال حاضر دزدان دریایی جریان خدمات زیر کت و شلوار.

پاپ کورن زمان یک برنامه است که کمک می کند تا کاربران برای پیدا کردن سرقت محتوای آنلاین. بچه پسند حالت اعمال فیلتر به طوری که آنهایی که جوان نمی بینم هر محتوای نامناسب.

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی Plus

این سایت توضیح می دهد نقش خود را به عنوان شرح زیر است: “پاپ کورن زمان به طور مداوم به جستجو در سراسر وب برای بهترین تورنت از مهم ترین سایت های… اگر فیلم یا تلویزیون نشان می دهد در خارج وجود دارد, پاپ کورن زمان را پیدا خواهد کرد بهترین نسخه ممکن است و شروع جریان آن را به سمت راست.”

ما نمی توانیم و نمی – کنید توصیه با استفاده از پاپ کورن زمان. آن را غیر قانونی (هر چند که بستگی به جایی که شما از آنها ادعا می کنند) و پلت فرم است پرداخت قیمت قبل از, با تکرار قبلی از سایت گرفتن تعطیل در سال 2014.

آن است که سرگرم کننده دو استاندارد هر چند به ارائه محتوای غیر قانونی اما تلاش برای فیلتر مناسب بودن آن برای مخاطبان جوان.

برخی از کاربران گزارش داده اند که حوادث نامناسب محتوای بزرگسالان ظاهر شدن به عنوان پاپ در وسط یک فیلم و یا تلویزیون قسمت (از طریق Komando.com).

اگر شما می خواهید گزینه ای که در بالا هیئت مدیره و همچنین حقوقی, سپس شما ممکن است بخواهید سعی کنید دیزنی به علاوه. دیزنی جدید, جریان, خدمات, کردم, طرفداران صحبت از راه اندازی و میزبان بارهای از فرانچایز از جمله جنگ ستارگان, Marvel و سیمپسونها. به علاوه شما می توانید برای ثبت نام رایگان به مدت هفت روز دادگاه.

برای اطمینان از شما شارژ نمی شود اگر شما نمی خواهید برای ادامه شما می توانید لغو اشتراک خود را در هر زمان – فقط مطمئن شوید که شما آن را قبل از هفت روز رایگان هستند.

مرتبط: چگونه به لغو دیزنی به علاوه قبل از محاکمه آزاد خود را به پایان می رسد

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im