انبوهی از کفش نوزاد مجموعه در آلوده سابق پایه به یاد داشته باشید Stillbirths سقط جنین

ویکتور ویل — شصت و دو جفت کفش و پاپوش کودک نشسته بر روی انبوهی از شیشه های شکسته یکشنبه در جورج پایگاه نیروی هوایی سابق بیمارستان به عنوان بخشی از اعتراض به نیروی هوایی.

کفش مانده بودند توسط یک گروه کوچک — نظامی پاسخگویی و شفافیت داد یا MAATA — در حافظه از کودکان از دست رفته به علت سقط جنین و مرده زا. این گروه می گوید: زنان در این پایگاه به معرض مواد شیمیایی سمی و به عنوان یک نتیجه, بارداری خود را شکست خورده است.

لیزا McCrea, از بربرتن اوهایو بازگشت به بیمارستان که در آن او یک کودک از دست رفته در سال 1988. حتی او به وضوح به یاد می آورد در حال انجام از طریق ورود ،

“این بسیار عاطفی بازگشت در اینجا” گفت: McCrea که رهبر MAATA. “ما باید این موضوع را از تمام ضرر و زیان اما آلودگی به عنوان به خوبی. در عین حال آن را خیانت-ما اعتماد آنها را به ما فکری به حال ما،”

از ساعت 8 صبح مراسم یادبود شامل یک “تظاهرات سکوت” از آنچه این گروه می گوید که نیروی هوایی عدم پاسخ به آلودگی.

MAATA به حدود 1600 نفر که خدمت کرده است و یا زندگی در جورج AFB-که بسته در سال 1991 — و باور آنها در معرض مواد شیمیایی سمی یا تابش و به عنوان نتیجه گرفتار هستند با مشکلات سلامتی.

MAATA ظ ادعا های اداری در ماه گذشته در برابر دولت فدرال که به عنوان اطلاع رسانی خود را به قصد سو.

MAATA می گوید: شاخه نظامی “هنوز برای پاسخ به این بسیار جدی است مسائل مربوط به جانبازان و خانواده اعضای از پایه.”

“آنها در هم شکسته زندگی ما مانند شیشه در اینجا بر روی زمین” McCrea گفت.

جت جنگنده پایه اعلام شد Superfund سایت توسط آژانس حفاظت از محیط زیست در سال 1990.

با توجه به گزارش قبلی آژانس به شناسایی بیش از 30 آلاینده ها از نگرانی در سایت است که “ژست غیر قابل قبول خطر برای سلامت انسان یا محیط زیست” و در حال حاضر در خاک, زباله و آبهای زیرزمینی.

آنها عبارتند از 600 هکتار پر از تریکلرواتیلن و و حدود دو میلیون گالن دفع سوخت جت در منطقه تبدیل شده به دولت نظارت در سال 2005.

تا کنون $172 میلیون دلار صرف شده است با حدود 62.2 میلیون هنوز هم مورد نیاز برای رسیدن به پاکسازی تمام سایت ها توسط 2077.

این مقاله نوشته شده توسط جیمز Quigg از روزانه مطبوعات ویکتورویل کالیفرنیا. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزانه مطبوعات ویکتورویل کالیفرنیا.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>