Philips Hue معامله: کیسه شیک بازی نوار بسته نرم افزاری برای زیر 100 پوند

درخشش خانه خود را با Philips Hue بازی نوار دو بسته در حال حاضر لغزش زیر 100 پوند خوانده شده را علامت.

دریافت های تجربی خود را با خانه های هوشمند لوازم خانگی با فیلیپ رنگ درخشان مجموعه ای از محصولات روشنایی هوشمند از جمله در حال حاضر با تخفیف بازی نوار سفید و رنگ محیط دو بسته شامل دو Philips Hue بازی میله های زندان. معمولا خرده فروشی در £119.99 آمازون دارای کسر قیمت £20.99 اجازه می دهد تا شما به گیر دو بسته فقط برای £99.

به عنوان آن می رود که Philips Hue بازی نوار است که احتمالا یکی از نام تجاری منحصر به فرد ترین و متنوع محصولات. مستطیل شکل لامپ با لبه های منحنی های فیلیپس Philips Hue بازی میله هم می توانید ایستاده با شامل فوت و یا دروغ در دو طرف خود را بسته به اینکه چگونه شما را انتخاب کنید به آنها را به نمایش و زاویه نور آنها منتشر می کنند. را انتخاب کنید به پهلو آنها را پشت سر چیز قشنگ و کم knacks و یا الکترونیکی و یا ایجاد یک بیانیه با ساخت یک تاج و تخت از آنها (در واقع ضایعات که آخرین بیت).

بسیاری از انتخاب کردن به آنها را به نشستن در کنار مانیتور یا تلویزیون برای ایجاد یک همهجانبه تجربه مشاهده این که آیا شما در حال تماشای یک فیلم و یا بازی با قابلیت همگام سازی تا به آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش خود را.

البته شما همچنین می توانید استفاده از Philips Hue را طیف از رنگ ها به نور خانه خود را و رسیدن به فضای مورد نظر شما. با این بسته نرم افزاری خاص ارائه هر دو سفید و رنگ محیط شما می توانید ایجاد پروفایل برای شما مناسب با آن را بیش از 50000 سایه از نور سفید به تنهایی از کولر تن به بیشتر دنج و گرم نور سفید و همچنین بیش از 16 میلیون دیگر رنگارنگ سایه.

دسترسی به کنترل هوشمند با رنگ پل (فروش جداگانه) اجازه می دهد شما را به کنترل از راه دور با برنامه رنگ. شما حتی می توانید لینک هوشمند خود سخنران و درخواست الکسا به منظور سوئیچ چراغ روشن یا خاموش و همچنین تغییر بین پروفایل های مختلف.

براق و جذاب حتی زمانی که آنها در قیمت Philips Hue بازی نوار سفید و رنگ محیط دو بسته مطلق سرقت در فقط £99.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر